Vyhľadávaniue

Gastronómia Zlaté Moravce - celkovo 20 výsledkov

BH900210 s.r.o

Bernolákova 495/3,
95301 Zlaté Moravce

BLACK COFFEE s.r.o.

Dlhá 44,
95301 Zlaté Moravce

Bona apetit s.r.o.

Nitrianska 1868/11,
95301 Zlaté Moravce

Cla Marco s. r. o.

Hviezdoslavova 1891/70,
95301 Zlaté Moravce

Dušan Povoda

Rázusova 1498/54,
953 01 Zlaté Moravce

GASTROOSKO, s.r.o.

Hviezdoslavova 1799/32,
95301 Zlaté Moravce

HANAKA s.r.o

Kalinčiakova 8,
95301 Zlaté Moravce

KIKI s.r.o.

Duklianska 1373/9,
95301 Zlaté Moravce

KIKO SK, s.r.o.

Duklianska 1373/9,
95301 Zlaté Moravce

KING s.r.o.

Tehelná 4,
95301 Zlaté Moravce


Mach Gastro s. r. o.

Hlavná 134/45,
95305 Zlaté Moravce

MM SK, s.r.o.

Nám. A. Hlinku 26,
95301 Zlaté Moravce

My Victory s.r.o.

M. Urbana 1147/9,
95301 Zlaté Moravce

PETRIA MV, s.r.o.

Hviezdoslavova 29,
95301 Zlaté Moravce

PETY - GASTRO, s.r.o.

Kollárova 577/2,
95301 Zlaté Moravce

PIZZAGASTRO1 s. r. o.

Župná 360/27,
95301 Zlaté Moravce

PIZZAGASTRO2 s. r. o.

Župná 360/27,
95301 Zlaté Moravce

TOPKLIM s.r.o.

Bernolákova 3367/57,
95301 Zlaté Moravce

TOPNESS SK, s. r. o.

Dlhá 70,
953 01 Zlaté Moravce

TWIST ENTERTAINMENT s.r.o.

Dlhá 44,
95301 Zlaté Moravce


Gastronómia Zlaté Moravce

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru gastronómia na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako gastronómia, gastronomické špeciality, gastro prevádzky, kulinársky zážitok, kulinárium, stravovanie, reštaurácie, pizzérie, rozvoz pizze, donáškové služby, catering, šéfkuchár, bistro, vinárne, pivárne, ázijské reštaurácie, bagetérie, burgrárne, cukrárne, zmrzlinárne, čajovne, brundzové halušky, slovenské jedlá, slovenské reštaurácie, čínske reštaurácie, japonské reštaurárie, sushi bary, grilované špeciality, jedlá z grilu, pečené prasiatko, husacie hody, husacie špeciality, kačacie špeciality, steak house, steakové reštaurácie, gastro potreby, gastro technika, gastro pomôcky, someliérske kurzy, kuchárske kurzy, baristické potreby, baristické kurzy, talianske reštaurácie, jedálne, rozvoz jedál, závodné stravovanie, tatársky biftek, jedlá z rýb, špeciality z diviny na Slovensku.

Potrebuje sa zorientovať v bohatom výbere súčasnej gastronómie? Vyberte si to správnu reštauráciu, pizzériu, rozvoz pizze, donáškovú službu, bistro, ázijskú reštauráciu, cukráreň, kaviareň, podnik kde Vám pripravia husacie hody, kolibu, pub, piváreň, grilované špeciality, steak house, pražiareň kávy, rýchle občerstvenie, sushi bary, jedálne, vinárne, či závodné stravovanie pre seba aj ostaných, ktorým chcete odporučiť dobrý a kvalitný podnik.

Okrem stravovania máte možnosť vybrať si aj iné služby a produkty z oblasti gastronómie. Ak vlastníte gastro podnik, určite oceníte tiež bohatý výber gastro nábytku, gastro techniky, kuchynských potrieb a doplnkov. Pre seba a svojich zamestnancov si môžete vyhľadať vhodné kuchárske, baristické či someliérske kurzy.

Ak plánujete väčšie oslavy, posedenia, formálne alebo neformálne akcie, firemné stretnutia, rokovania, pracovné posedenia cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v našej gastro ponuke si vyberiete tú najlepšiu spoločnosť pre organizáciu eventu, či zaobstaranie cateringu. Všetko dôležité z oblasti gastronómie si vyhľadáte na jednom mieste.


Medzi základné potreby človeka patrí potreba výživy a stravovania ako takého. Človek sa môže stravovať individuálne alebo v istej spoločnosti iných ľudí. Spoločné stravovanie je nahradzované medzinárodným pojmom gastronómia.

Slovo gastronómia sa skladá z gréckych slov „gaster“– žalúdok a „nomos“– mrav, zvyk.

Gastronómia môže byť vnímaná ako veda, ktorá sa zaoberá jedlom a nápojmi, stravovacími návykmi, úpravou pokrmov a celkovej výžive. Môžeme ju vnímať aj ako náuku alebo znalosť ľudskej výživy, jedla, pitia a chuti spojenú so stolovaním a odpočinkom.

Gastronómia poskytuje návody, ako pripravovať jedlá a aké nápoje k nim používať, ako vylúčiť nežiaduce vplyvy, ktoré škodia ľudskému zdraviu a narúšajú činnosť zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Súhrn skúseností a poznatkov z oblasti výživy a technológie prípravy stravy určujú gastronomické pravidlá . Gastronómia sa riadi súhrnom predpisov a poznatkov a vždy sa spája s výrobou jedál a nápojov vrátane ich predaja (stolovania).“
 

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Baristické kurzy, Barmanské kurzy, Cukrárne, Čajovne alebo Domáca zabíjačka, Donáška a rozvoz jedál, Fastfoody a streetfoody, Fresh bary, Gastro potreby ale aj Gastronomické kurzy, Kaviarne, Kebab, Koňakové bary, Kuchynský riad či Palacinkárne, Pivárne a puby, Pražiarne kávy, RAW torty a koláče, Reštaurácie prípadne Someliérske kurzy, Vinárne a vinotéky, Zákusky, koláče a torty, Zdravé stravovanie, Zmrzlinárne.