Vyhľadávaniue

Kaviarne - celkovo 2 výsledkov


  Prémioví partneri

INN CLUB & CAFE

Horná 50,
974 01 Banská Bystrica


  Partneri

Fabbricacafe s. r. o.

Toryská 5,
040 11 Košice


Kaviarne

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru kaviarne na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako kaviareň, coffee, espresso, mokaccino, capuccino, káva, caffe latte na Slovensku.

Neviete si predstaviť bez kávy ani jediný deň? Potom je tu práve pre Vás ponuka slovenských kaviarní, v ktorých si môžete vychutnať svoj obľúbený nápoj v rôznych druhoch  a v rôznom prevedení.

Obľubujete svetové druhy Káv? Viete si pochutnať na kávach, ako napríklad Arabica a Robusta? Chcete si užiť kvalitné kávy z krajín ako  Brazília, Vietnam, Indonézia, Kolumbia, India,  Etiópia, Mexiko, Honduras, Guatemala a Peru? Vyberte si kaviareň, v ktorej sa môžete spoľahnúť na široký výber svetových káv a značiek.

Ak preferujete jednu kávu, určite sa radi vrátite do podniku, ktorý vám ju pripraví, ako máte najradšej. Príďte si dať do kaviarne vo Vašom meste svoje obľúbené espresso, ristretto, piccolo, lungo, espresso doppio, cappuccino, caffé macchiato, latte, latte macchiato, americano, Írsku kávu, mocca, Tureckú kávu, Alžírsku kávu,  cordato, Frappé, či ľadovú kávu.

Vyberte si kaviareň, ktorá Vás zaujme interiérom, aj exteriérom, príjemným prostredím a milou obsluhou, ktorá Vám aj poradí a informuje. Rozhodnite sa pre kaviareň, v ktorej si môžete dať  ku káve aj raňajky, či koláčiky. Okrem kávy Vám ponúkne aj iné nápoje, napríklad domáce limonády, čaje, čokolády, či alkoholické nápoje. Výber kvalitnej kaviarne Vám uľahčí tiež napríklad wifi zdarma.

Nájdite si kaviareň, kde pracujú šikovní baristi, ktorí Vám pripravia tu najlepšiu šálku kávy. Ak sa rozhodujete podľa podávaných značiek, nájdite si kaviareň, v ktorej Vám urobia kávu podľa Vašej chuti. Vyberte si napríklad z káv Tchibo, Nescafé, Jacobs, illy, Lavazza, Segafredo a iných.

Kaviarne, ktoré si obľúbite a v ktorých si vychutnáte dobrú kávu si vyhľadáte na jednom mieste!

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Kaviarne Bratislava, Kaviarne Bratislava - Staré Mesto, Kaviarne Trnava, Kaviarne Banská Bystrica, Kaviarne Zvolen, Kaviarne Bardejov, Kaviarne Bratislava - Petržalka, Kaviarne Prešov, Kaviarne Bratislava - Ružinov, Kaviarne Bratislava - Nové Mesto a v ďalších.