Filmová reportáž o spoločnosti od Adresarfiriem.sk

Adresarfiriem.sk vyrába krátke firemné reportáže o spoločnostiach, ktoré zaujímavo, ale hlavne nezabudnuteľne predstavia vašu firmu. Dôvodov, prečo by videá mali byť neoddeliteľnou súčasťou prezentácie vašej firmy sú stovky. Uvádzame len niekoľko, ktoré vám ukážu, ako vám videá a videomarketing pomôžu zarobiť viac peňazí.

Kvôli veľkej konkurencii a malým rozdielom v cenách produktov rozhodujú maličkosti. Mnohokrát je náročné zaujať a ostať v pamäti zákazníka. Je však fakt, že divák si zapamätá 95% posolstva z pozerania videa v porovnaní s 10%, keď len číta text. Bežný človek dokáže prečítať asi 200 slov za minútu, no 1 minúta videa je hodna 1,8 milióna slov.

Určite to poznáte, keď si otvoríte nejaký web a odišli ste z neho v krátkom čase, ak nie ihneď. Zamysleli ste sa nad tým, koľko takýchto potenciálnych klientov ste už stratili vy sami z vášho webu? Zmeniť to môžete videom od nás – ľudia totiž strávia v priemere 2,6x viac času na stránkach s videom oproti tým bez neho.

Filmové reportáže zverejňujeme aj na našom kanáli na youtube.com. Našim klientom odporúčame mať na svojom webe takýto silný spätný odkaz. Pomôže to vášmu webu v organických výsledkoch vyhľadávania (dostať sa jednoduchšie na prvé stránky vyhľadávania v googli) oproti vašej konkurencii, ktorá video ešte nemá. Zároveň, video na vstupnej stránke zvyšuje konverziu až o 80% a to predsa musíte využiť. Okrem toho, až 60% ľudí si skôr pozrie video ako číta text. Ak chcete vašich potenciálnych klientov zaujať, zverejnite teda video na vašom webe.

Sociálne siete sú dnes veľkým fenoménom a užitočným komunikačným kanálom. Ak ste aktívny na sociálnych sieťach a bojujete o každý lajk či zdieľanie, potrebujete video. Video zdieľané na sociálnych sieťach generuje o 1200% viac zdieľaní ako kombinácia textu a fotky.

Ak ešte videoprezentáciu nemáte, je čas si ju zabezpečiť. Videá dnes natočí naozaj hocikto. Nakoľko sa množstvo videového obsahu na internete rapídne zvyšuje, užívatelia sú nároční aj na kvalitu videí, ktoré zhliadajú, a preto záleží na tom, kto a ako vám ho natočí. Tisícky prehratí firemných videí týždenne hovoria za všetko.