Viete nám odporučiť kvalitné firmy alebo remeselníkov?

V každom odbore podnikania existujú firmy, ktoré majú kvalitné služby a seriózny prístup k zákazníkom. Majú čo ponúknuť navyše. Na Adresarfiriem vieme vynikajúce firmy odprezentovať veľmi kvalitne a podrobne! Tieto firmy sú vopred starostlivo kontrolované tímom Adresarfiriem.
 
Chcete odporučiť firmu k registrácii na Adresarfiriem? Žiadny problém! Zadajte požadované informácie do formulára. Naši zamestnanci po príslušnej administrácii dohodnú stretnutie vo firme. Jeden z našich manažérov navštívi firmu a poskytne podrobné informácie. Ak je záujem zo strany klienta, odporučí najvýhodnejší balíček pre čo najvyšší reklamný efekt. Profesionálny tím reklamných a marketingových odborníkov, redaktorov, textárov, grafikov a televíznych spíkerov zabezpečuje optimálnu realizáciu kampane vo všetkých médiách.  
 
Chcete zrušiť kampaň na Adresarfiriem? Potom nás kontaktujte prostredníctvom nasledujúceho formulára!
 
Stovky klientov zo Slovenska sú nadšení z našich balíčkov a rozhodli sa pre dlhodobú spoluprácu s nami. Pozrite si ohlasy našich klientov!

Odporučte nám kvalitnú firmu!

  Odoslať správu  

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odosielateľ kontaktného formulára súhlasí s tým, že Adresarfiriem spracuje údaje špecifikované v tomto formulári. Odosielateľ tiež súhlasí s prijímaním telefónnych hovorov a elektronickú poštu z Adresarfiriem pre reklamné a marketingové účely. Toto vyhlásenie o súhlase môže byť zrušené emailom na kontakt@adresarfiriem.sk.