Vyhľadávaniue

Farby a laky - celkovo 17 výsledkov

Baumit, spol. s r. o.

Žižkova 9,
81102 Bratislava

FARBY HELA

Stavebná 8b,
97401 Banská Bystrica

NOR - MAALI, farby a nátery

Cukrovarská 1904,
92521 Sládkovičovo

Železiarstvo HAUS

Levočská 20,
08001 Prešov

Farby-laky BELIČKOVÁ

Námestie SNP 39/57,
96001 Zvolen

FARBY LUX

Stummerova 4261,
955 01 Topoľčany

COLORLAK SK, s.r.o.

Zvolenská cesta 37,
97405 Banská Bystrica

ČO POTREBUJEŠ ?!, spol. s r.o.

Mäsiarska 18,
040 01 Košice

Dejmark spol. s r.o.

Priekopská 3706/104,
03601 Martin


DORMIN, s. r. o.

Rastislavova 1164/12,
02001 Púchov

Inchron spol. s r.o.

Železiarenská 28,
040 15 Košice

Jana Samsonová - FARBY SABR

Jegorovova 37,
97401 Banská Bystrica

L & Š, s.r.o.

Novozámocká 199,
94905 Nitra

PROFI Stavebné hmoty

29. augusta 35,
974 01 Banská Bystrica

Riri - stavebná firma, spol. s r.o.

Milhostov 181,
07501 Trebišov

STOPO, s.r.o.

Radlinského 17,
05201 Spišská Nová Ves


Farby a laky

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru farby a laky na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako náterové hmoty, základné farby, vrchné farby, akrylátové farby, laky, moridlá, lazúry, miešanie farieb, miešacie centrum, tónovanie farieb na Slovensku.

Dlho plánujete vynoviť si dom, byt, kanceláriu, či celé firemné priestory novými, krajšími a žiarivejšími farbami? Vyberte si kvalitný materiál na rôzne činnosti od firiem a živnostníkov, ktorí sa venujú predaju farieb a lakov aj konkrétnym realizáciám.

Vyberte si takú predajňu, v ktorej priamo uvidíte miešacie centrum - pre vnútorné a vonkajšie farby, štruktúrové omietky a mozaikové omietky. Dajte dôraz na predajňu, kde Vás obslúžia miešaním farieb a omietok aj v menších množstvách a to aj na počkanie.

Zaujímate sa viac o exteriér? V takom prípade sa zamerajte nie len na fasádne omietky a farby, zatepľovanie, stierky, ale aj lepenie obkladov a dlažby, potery a podlahové stierky, betóny, sanáciu betónových konštrukcií, spevnené plochy, murovacie malty a spojivá.

Okrem farieb, lakov a omietok si zakúpte aj tapety a doplnky zo širokého výberu za výhodné ceny. Rozhodnite sa pre kvalitné Farby a laky na drevo, kov, steny, betón, laky a lazúry, špeciálne nátery, autospreje a autolaky, priemyselné farby , farby vodouriediteľné, epoxidové, polyuretánové, akryluretánové, alkydové, syntetické, asfaltové .

Vyhľadajte si  spoločnosť, ktorej hlavné ciele sú uspokojenie potrieb zákazníkov, vysoká odbornosť personálu a široký sortiment služieb a tovaru. Vyhľadajte si firmu, ktorá sa venuje slovenskej výrobe  kvalitných zahraničných farieb alebo spoločnosť, ktorá  mieša naše overené značky farieb.

Ak ste  firma, ktorá hľadá nátery pre svoje stavby, určite sa  budete zaujímať aj o ochranu oceľových konštrukcií pred koróziou a tiež nie len o predaj materiálu, ale aj samotnú realizáciu. Od návrhu až po vykonanie služby. Vyberte si preto farby ekologické za výhodné ceny.

Nájdite si značku, ktorú potrebujete,  napr. Esmal, Primalex, Balakryl, Johnstones, Praktik, PROGold, Bondex, či Henkel Slovensko. Všetko, čo pre svoj farebný interiér aj exteriér potrebujú Individuálni zákazníci  aj profi maliari si nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Farby a laky Banská Bystrica, Farby a laky Bratislava, Farby a laky Galanta, Farby a laky Prešov, Farby a laky Zvolen, Farby a laky Topoľčany, Farby a laky Martin a v ďalších.