Vyhľadávaniue

Pražiarne kávy - celkovo 3 výsledkov

KÁVY SVETA, s. r. o.

Hlavná 20,
04001 Košice

LT company s.r.o.

Radlinského 27,
81108 Bratislava

Štrbské Presso

Stromová 4,
831 01 Bratislava


Pražiarne kávy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru pražiarne kávy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako pražiareň kávy, zrnková káva, espresso na Slovensku.

Káva, ktorá neodolateľne vonia, chutí, povzbudí a prinesie harmóniu tela aj duše je prítomná v slovenských pražiarňach kávy. Vyhľadajte si pražiareň kávy, v ktorej si zakúpite lahodné aj exkluzívne druhy káv.

Vyberte si pražiareň, v ktorej Vám kávu nie len pripravia a predajú, ale môžete si ju aj ochutnať a vychutnať si ju v príjemnom prostredí kaviarne. Kvalitná pražiareň si vytvorila svoje meno  nie len medzi milovníkmi kávy, ale aj medzi uznávanými baristami. Dôležitým prvkom pri výbere je ponuka specialty coffee zo single origin zdrojov. Kvalitná pražiareň si dá záležať aj na svojich vzťahoch s dodávateľmi, ktorí kávu starostlivo pestujú a následne dodávajú.

Vyberte si kávu  z rôznych druhov sveta, ktorú Vám pražiarne poskytnú. Či už je to Austrália, Bolívia, Brazília, Dominikánska Republika, Ekvádor,Etiópia , Guatemala, Honduras, India, Indonézia, Jamajka, Jemen, Keňa, Kolumbia, Kostarika, Kuba, Mexiko, Nepál, Nikaragua, Panama, Papua Nová Guinea, Peru, či napríklad Salvádor. Aj slovenská káva by mala patriť k špičke. V dobrej priažiarni musia byť okrej kávy z celého sveta prítomní aj odborníci a pražiari so skúsenosťami.

Káva v pražiarni musí byť čerstvá, vyberte si pražiareň, v ktorej sa praží každý deň. Vyberte si zo 100% Arabic z celého sveta, ale aj z rôznych miešaných zmesí. Rozhodnite sa podľa stupňa praženia kávy a podľa ovocných, čokoládových, či sladkastých tónov výslednej kávy. Spoľahnite sa na pražiareň, ktorá proces praženia neustále kontroluje a vie vystihnúť správny čas ukončenia praženia, ktorý môže byť pri každej káve iný. Samozrejmosťou by malo byť následné triedenie zrniek.

V neposlednom rade sa rozhodnite aj podľa balenia kávy. Káva musí byť zabalená tak, aby zodpovedala nárokom, ktoré sa na balenie kladú, ale tiež, aby vyhovovala Vašim požiadavkám. Vyhľadajte si pražiareň. Ktorá Vám zrnkovú kávu na požiadanie zomelieme na požadovanú hrúbku mletia podľa preferovaného spôsobu prípravy kávy.

Rozhodnúť sa môžete aj podľa školení, ktoré daná pražiareň ponúka. V dobrej pražiarni tiež nájdete  kávový servis. Netreba zabudnúť ani na kvalitné pražiace stroje, ktoré vytvárajú finálne kúzlo kávy. Rozhodnite sa pre kávu a pražiareň podľa svojej chuti a preferencií. Nájdete si ich na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Pražiarne kávy Bratislava, Pražiarne kávy Košice a v ďalších.