Vyhľadávaniue

Čajovne - celkovo 1 výsledkov

Literárna Čajovňa

Grösslingova 49,
81109 Bratislava


Čajovne

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru Čajovne na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako čajovňa, teahouse, tibetský čaj, indický čaj, turecký čaj, nepálsky čaj, japonský čaj, matcha, cejlónsky čaj, pu-erh, oolong na Slovensku.

Máte radi chuť a vôňu kvalitného čaju?

Je dobre známe, že kolískou čaju je Čína. Podľa jednej z legiend objavil čaj čínsky cisár v r. 2737 p. n. l. Stáročia sa používal na medicínske a náboženské účely. Do Európy bol čaj prvý krát dovezený v r. 1517 a do Ameriky v r. 1650.

Na začiatku každého čaju, bieleho, zeleného, či čierneho stojí jeden botanický druh - čajovník, Camelia sinensis. Existuje v troch variantách, čínskej, assámskej a indonézskej. Chuť výsledného čaju ovplyvňujú prírodné podmienky ako pôda, voda, podnebie, nadmorská výška, teplota, množstvo zrážok, či slnka. 

Vychutnajte si svoj obľúbený čaj z Číny, Japonska, Taiwanu, Nepálu, Indie, Cejlónu, Gruzínska, Turecka, Afriky či Južnej Ameriky.

Adresarfiriem.sk vám umožní rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov, kategórií, regiónov a miest, aj podľa jednotlivých ulíc v danom meste. Vyberte si z odporúčaných čajovní.

Pozrite si videá vybraných prevádzok, či už je to reštaurácia, pizzéria, kaviareň, koliba, salaš, piváreň či pub, vináreň, hotel, penzión...

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Čajovne Bratislava a v ďalších.