FAQ

1. O Adresarfiriem.sk

Adresarfiriem.sk je inovatívny katalóg slovenských firiem, ktorý vďaka mediálnej podpore rádia Europa 2 získava čoraz vyššie povedomie. Náš portál ponúka exkluzívny výber overených firiem a podnikov. S viac ako 300 podrobne vyplnenými profilmi a viac než 200 firemnými videami, Adresarfiriem.sk nastavuje nové štandardy v online prezentácii slovenských firiem. 

2. Registrácia firmy na Adresarfiriem.sk

Chcete byť súčasťou nášho katalógu? Jednoducho vyplňte náš online formulár. Po odoslaní formulára súhlasíte so spracovaním vašich údajov a s prijímaním marketingových materiálov od Adresarfiriem. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť. Náš mediálny poradca Vás bude v krátkom čase kontaktovať.

3. Ako funguje vyhľadávanie?

  • Krok 1: Zadajte konkrétnu kategóriu a región v ktorom hľadáte odporúčanú firmu. Roletka vo vyhľadávaní Vám zobrazí iba kategórie, ktoré obsahujú nejaké odporúčané firmy.
  • Krok 2: Kliknite na „Hľadať“ a počkajte si na zobrazenie výsledkov vyhľadávanie.
  • Krok 3: Vyberte firmu a získajte detailné informácie vrátane kontaktov, popisu, fotografií a firemných videí.

4. Logika vyhľadávania

Firmy sú zoradené od prémiových profilov s videom po základné profily, v rámci každej kategórie sú zoradené abecedne.

5. Odporučiť spoločnosť na registráciu

Máte firmu, ktorú by ste chceli vidieť na Adresarfiriem.sk? Navštívte tento odkaz a zabezpečte jej bezplatný profil.

6. Prečo spolupracovať s nami?

Pridajte sa k stovkám spokojných klientov z celého Slovenska, ktorí využívajú naše reklamné balíčky a rozvíjajú svoje podnikanie s nami. Pozrite si naše referencie a zistite, čo hovoria naši klienti.