FAQ

1. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ADRESARFIRIEM.SK

a) o Adresarfiriem.sk
Adresarfiriem.sk je obchodný katalóg slovenských firiem. Na Adresarfiriem.sk nájdete viac ako 250.000 spoločností.
S viac ako 1.000 podrobne vyplnenými profilmi, 600 firemnými videami nastavil Adresarfiriem nový trend v online prostredí. Užívateľ si môže spraviť prehľad o službách a produktoch slovenských firiem.

b) Ako môžem registrovať firmu na Adresarfiriem.sk?
Ak nie je Vaša spoločnosť na Adresarfiriem.sk, registráciu si môžete zabezpečiť prostredníctvom formuláru, samozrejme bezplatne!

Odosielateľ kontaktného formulára súhlasí s tým, že Adresarfiriem spracuje údaje špecifikované v tomto formulári. Odosielateľ tiež súhlasí s prijímaním telefónnych hovorov a elektronickú poštu z Adresarfiriem pre reklamné a marketingové účely. Toto vyhlásenie o súhlase môže byť zrušené emailom na kontakt@adresarfiriem.sk.


2. VYHĽADÁVANIE NA ADRESARFIRIEM.SK

a) Ako funguje vyhľadávanie?

Krok 1
zadáte jedno alebo viac slov (tému, značku, odbor podnikania, atď.), prípadne názov spoločnosti. Ak si neželáte výsledky z celého Slovenska, stačí obmedziť vyhľadávanie na región. Pri zadaní prvých písmen, systém ponúkne hľadané výrazy, kategórie alebo región. Stačí si vybrať.

Krok 2
Kliknite na „Hľadať“ a dostanete výsledok ( výsledok vyhľadávania). Výber firiem môžete upraviť pomocou filtrov, podľa odvetví alebo regiónu, prípadne abecedne.

Krok 3
Kliknite na vybranú firmu a získate podrobné kontaktné údaje, popis o firme, fotografie, firemné video atď.

b) Aká logika platí pri vyhľadávaní?

Pri vyplnení vyhľadávacieho poľa, sú tieto slová porovnávané so zodpovedajúcimi záznamami a následne zoradené do zodpovedajúcich zoznamov výsledkov.

Výrazy zadané do vyhľadávacieho poľa ako prvé „Čo?“ prehĺadáva nasledovné

1. názov firmy
2. kľúčové slová a popisy ( dodáva klient )
3. emailová adresa a home page
4. kategórie

Výrazy zadané do vyhľadávacieho poľa ako druhé „Kde?“ prehľadáva nasledovné

1. poštové smerovacie číslo
2. mesto
3. okres
4. kraj
5. štát


3. AKO ODPORUČIŤ SPOLOČNOSŤ PRE REGISTRÁCIU NA ADRESARFIRIEM.SK?

Pod týmto odkazom môžete zabezpečiť bezplatný profil pre firmu na Adresarfiriem.sk.


4. AKTUALIZÁCIA ÚDAJOV

a) Ako môžem aktualizovať informácie na Adresarfiriem.sk?

Pod týmto odkazom nájdete náš kontakt. Zvolíte si v možnostiach zmena alebo úprava údajov firmy. Náš tím redaktorov sa bude snažiť aktualizovať údaje čo najskôr!

b) Ako môžem aktualizovať informácie na Telefon123.sk

Bohužiaľ nám nie je dovolené vykonávať zmeny údajov na samotnom Telefon123.sk. Ak chcete zmenit meno, adresu, telefónne číslo alebo číslo mobilného telefónu, musíte kontaktovať priamo svojho mobilného operátora. Tieto opravy nám pošlu a my zariadime aktualizáciu. Z tohto dôvodu zmeny nemusia byť okamžite aktualizované na Telefon123.sk. Aktualizácia sa prejaví po dodaní dát od mobilného operátora.

Tu nájdete kontaktné údaje vášho poskytovateľa.
Chcete zrušiť svoj firemný profil na AdresarFiriem.sk? Kontaktujte nás prostredníctvom formulára.
Stovky klientov zo Slovenska sú nadšení z našich reklamných balíčkov a rozhodli sa pre dlhodobú spoluprácu s nami. Pozrite si naše referencie, nájdite ohlasy od klientov.