Vyhľadávaniue

Bistrá - celkovo 12 výsledkov

Bistro Fresh Line

Dukelských Hrdinov 4,
96001 Zvolen

Bistro Rambus

Malá Ulička 4721/2B,
92601 Sereď

MAYA raňajkáreň

Partizánska 24,
97401 Banská Bystrica

Regal Burger

Námestie SNP 18,
97401 Banská Bystrica

Regal Burger Bratislava

Palackého 4,
81109 Bratislava

Reštaurácia Grand Bar

Smetanov Háj 2251/44,
92901 Dunajská Streda

Bistro Dukát Le Gout

Lazovná 38,
97401 Banská Bystrica

Bistro Chef

Námestie SNP 27,
960 01 Zvolen

LIMONE BISTRO WINE BAR

Partizánska cesta 83,
97401 Banská Bystrica

REŠTAURÁCIA LUNTER KUCHYŇA

Kollárova 18,
97401 Banská Bystrica


TRYO PUB

Pršianska cesta 2,
97405 Banská Bystrica

Vintage Bistro s.r.o.

Strážska cesta 12,
96001 Zvolen


Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru bistrá na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako bistro na Slovensku.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac týchto firiem nájdete v mestách Banská Bystrica, Zvolen a ďalších.

Vždy, keď sa chcete dobre najesť a občerstviť sa je dobré nájsť si ideálne miesto a to nie len v čase obeda, či večere, ale celý deň, už od raňajok. Pozrite si ponuku slovenských bistier a vyberte si to najlepšie.

Nájdite si príjemné  bistro, v ktorom sa zastavíte pre kávu už po ceste do práce a môžete si k nej dať domáce torty, koláčiky a pečivo. Vyberte si bistro, v ktorom sa nájde niečo chutné aj pre vegetariánov, vegánov, raw či bezlepkové dobroty. Vyberajte od rána lahodné kapučíno, silné espresso, chutné druhy špeciálnych káv, či čaj podľa Vašej chuti.

Vyhľadajte si bistro, ktoré sa aj vďaka milej a príjemnej obsluhe stane Vaším domovom. Okrem raňajok sa vždy radi vrátite na obed. Dajte prednosť domácim polievkam a jedlám z najkvalitnejších surovín. V dobrom bistre dostanete k jedlu vodu zdarma, ale vybrať si môžete aj rôzne domáce limonády.

Rozhodnite sa pre bistro, v ktorom vždy dostanete sezónne produkty.  Výhodou je spolupráca s lokálnymi farmármi a pestovateľmi. Z takýchto surovín dostanete pripravované denné menu, ale stálu ponuku jedál, ako napríklad palacinky, hamburgery, hranolky.

Zastavte sa v bistre aj večer a dajte si dobré koktejly, milkšejky, pudingy, alebo iné jedlo podľa Vašej chuti alebo si zarezervujte stoly a poseďte si s rodinou, priateľmi, či kolegami. Slovenské bistrá, z ktorých si môžete vyberať si nájdete na jednom mieste.