Vyhľadávaniue

Gastronómia Rožňava - celkovo 21 výsledkov

1. ROŽŇAVSKÁ PIZZERIA, s.r.o.

Čučmianska 1685/11,
04801 Rožňava

AgriCultivo, spol. s r.o.

Pavla Dobšinského 822/65,
04801 Rožňava

APEX PLUS s.r.o.

Šafárikova 71,
04801 Rožňava

Baffy Catering s.r.o.

Páterova 76,
04801 Rožňava

BTC trade s.r.o.

Zakarpatská 30,
04801 Rožňava

BUSINESS s.r.o.

Šafárikova 107,
04801 Rožňava

EBEN RV s.r.o.

Letná 36,
04801 Rožňava

GasTel, s.r.o.

Čučmianska dlhá 1518/28,
04801 Rožňava

HM RV s.r.o.

Kozmonautov 1678/1,
04801 Rožňava

KA - ZO TRADIS s.r.o.

Lipová 2,
04801 Rožňava


Kuchta club s.r.o.

Strelnica 9,
04801 Rožňava

Lukia´s s.r.o.

Šafárikova 505/17,
04801 Rožňava

MiKa Tech RV s. r. o.

Jovická 872/46,
04801 Rožňava

MP Catering s.r.o.

Námestie baníkov 24,
04801 Rožňava

Penzión pri Kaštieli Betliar***

Kaštieľna 16,
04921 Betliar

PERMON RV s.r.o.

Letná 36,
04801 Rožňava

TLAD s.r.o.

Kasárenská 3880/36,
04801 Rožňava

VARÍME s.r.o.

Kósu Schoppera 6,
04801 Rožňava

VARY s.r.o. Rožňava

Šafárikova 91,
04801 Rožňava

WEBTREND GH s.r.o.

Jasná 1234/12,
04801 Rožňava


Younger s. r. o.

Čučmianska dlhá 26,
04801 Rožňava

Gastronómia Rožňava

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru gastronómia na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako gastronómia, gastronomické špeciality, gastro prevádzky, kulinársky zážitok, kulinárium, stravovanie, reštaurácie, pizzérie, rozvoz pizze, donáškové služby, catering, šéfkuchár, bistro, vinárne, pivárne, ázijské reštaurácie, bagetérie, burgrárne, cukrárne, zmrzlinárne, čajovne, brundzové halušky, slovenské jedlá, slovenské reštaurácie, čínske reštaurácie, japonské reštaurárie, sushi bary, grilované špeciality, jedlá z grilu, pečené prasiatko, husacie hody, husacie špeciality, kačacie špeciality, steak house, steakové reštaurácie, gastro potreby, gastro technika, gastro pomôcky, someliérske kurzy, kuchárske kurzy, baristické potreby, baristické kurzy, talianske reštaurácie, jedálne, rozvoz jedál, závodné stravovanie, tatársky biftek, jedlá z rýb, špeciality z diviny na Slovensku.

Potrebuje sa zorientovať v bohatom výbere súčasnej gastronómie? Vyberte si to správnu reštauráciu, pizzériu, rozvoz pizze, donáškovú službu, bistro, ázijskú reštauráciu, cukráreň, kaviareň, podnik kde Vám pripravia husacie hody, kolibu, pub, piváreň, grilované špeciality, steak house, pražiareň kávy, rýchle občerstvenie, sushi bary, jedálne, vinárne, či závodné stravovanie pre seba aj ostaných, ktorým chcete odporučiť dobrý a kvalitný podnik.

Okrem stravovania máte možnosť vybrať si aj iné služby a produkty z oblasti gastronómie. Ak vlastníte gastro podnik, určite oceníte tiež bohatý výber gastro nábytku, gastro techniky, kuchynských potrieb a doplnkov. Pre seba a svojich zamestnancov si môžete vyhľadať vhodné kuchárske, baristické či someliérske kurzy.

Ak plánujete väčšie oslavy, posedenia, formálne alebo neformálne akcie, firemné stretnutia, rokovania, pracovné posedenia cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v našej gastro ponuke si vyberiete tú najlepšiu spoločnosť pre organizáciu eventu, či zaobstaranie cateringu. Všetko dôležité z oblasti gastronómie si vyhľadáte na jednom mieste.


Medzi základné potreby človeka patrí potreba výživy a stravovania ako takého. Človek sa môže stravovať individuálne alebo v istej spoločnosti iných ľudí. Spoločné stravovanie je nahradzované medzinárodným pojmom gastronómia.

Slovo gastronómia sa skladá z gréckych slov „gaster“– žalúdok a „nomos“– mrav, zvyk.

Gastronómia môže byť vnímaná ako veda, ktorá sa zaoberá jedlom a nápojmi, stravovacími návykmi, úpravou pokrmov a celkovej výžive. Môžeme ju vnímať aj ako náuku alebo znalosť ľudskej výživy, jedla, pitia a chuti spojenú so stolovaním a odpočinkom.

Gastronómia poskytuje návody, ako pripravovať jedlá a aké nápoje k nim používať, ako vylúčiť nežiaduce vplyvy, ktoré škodia ľudskému zdraviu a narúšajú činnosť zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Súhrn skúseností a poznatkov z oblasti výživy a technológie prípravy stravy určujú gastronomické pravidlá . Gastronómia sa riadi súhrnom predpisov a poznatkov a vždy sa spája s výrobou jedál a nápojov vrátane ich predaja (stolovania).“
 

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Baristické kurzy, Barmanské kurzy, Cukrárne, Čajovne alebo Domáca zabíjačka, Donáška a rozvoz jedál, Fastfoody a streetfoody, Fresh bary, Gastro potreby ale aj Gastronomické kurzy, Kaviarne, Kebab, Koňakové bary, Kuchynský riad či Palacinkárne, Pivárne a puby, Pražiarne kávy, RAW torty a koláče, Reštaurácie prípadne Someliérske kurzy, Vinárne a vinotéky, Zákusky, koláče a torty, Zdravé stravovanie, Zmrzlinárne.