Vyhľadávaniue

Gastronómia Holíč - celkovo 19 výsledkov

COMODO Group s. r. o.

J.J. Boora 1467/1,
90851 Holíč

Delikatesy s.r.o.

Staničná 16,
90851 Holíč

chutiti lešk s. r. o.

Lesná 883/4,
90851 Holíč

chutiti zoch s. r. o.

Lesná 883/4,
90851 Holíč

JALP, s.r.o.

Sasinkova 677/1,
90851 Holíč

Karlova pekáreň s.r.o.

Nám. mieru 18,
90851 Holíč

Mňam Waffle, s.r.o.

Jesenského 1047/39,
90851 Holíč

OIL JPM, s.r.o.

Hodonínska cesta,
90851 Holíč

PD HOLÍČ, družstvo

Fučíkova 28,
90851 Holíč

Pekařství – bistro Křižákovi SK s.r.o.

Bernolákova 388,
90851 Holíč


RESET cafe, s. r. o.

Sasinkova 1427/23,
90851 Holíč

SuzaNela, s.r.o.

SNP 1669/2,
90851 Holíč

VALTECH TORS Slovensko, s.r.o.

Športová 1592/5,
90851 Holíč

Venika s.r.o.

Vrádištská 1291/5,
90851 Holíč

VINÁRSTVO HABSBURG a.s.

Palárikova 1732/3,
90851 Holíč

VÍNO HRUŠKA SK s. r. o.

Kátovská 49,
90851 Holíč

VINO TERROIR s.r.o.

Kátovská 1144/25,
90851 Holíč

VÍNO TUREČEK a.s.

Jednoradová 1539/15,
90851 Holíč

VINOHRADY HABSBURG a.s.

Palárikova 1732/3,
90851 Holíč


Gastronómia Holíč

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru gastronómia na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako gastronómia, gastronomické špeciality, gastro prevádzky, kulinársky zážitok, kulinárium, stravovanie, reštaurácie, pizzérie, rozvoz pizze, donáškové služby, catering, šéfkuchár, bistro, vinárne, pivárne, ázijské reštaurácie, bagetérie, burgrárne, cukrárne, zmrzlinárne, čajovne, brundzové halušky, slovenské jedlá, slovenské reštaurácie, čínske reštaurácie, japonské reštaurárie, sushi bary, grilované špeciality, jedlá z grilu, pečené prasiatko, husacie hody, husacie špeciality, kačacie špeciality, steak house, steakové reštaurácie, gastro potreby, gastro technika, gastro pomôcky, someliérske kurzy, kuchárske kurzy, baristické potreby, baristické kurzy, talianske reštaurácie, jedálne, rozvoz jedál, závodné stravovanie, tatársky biftek, jedlá z rýb, špeciality z diviny na Slovensku.

Potrebuje sa zorientovať v bohatom výbere súčasnej gastronómie? Vyberte si to správnu reštauráciu, pizzériu, rozvoz pizze, donáškovú službu, bistro, ázijskú reštauráciu, cukráreň, kaviareň, podnik kde Vám pripravia husacie hody, kolibu, pub, piváreň, grilované špeciality, steak house, pražiareň kávy, rýchle občerstvenie, sushi bary, jedálne, vinárne, či závodné stravovanie pre seba aj ostaných, ktorým chcete odporučiť dobrý a kvalitný podnik.

Okrem stravovania máte možnosť vybrať si aj iné služby a produkty z oblasti gastronómie. Ak vlastníte gastro podnik, určite oceníte tiež bohatý výber gastro nábytku, gastro techniky, kuchynských potrieb a doplnkov. Pre seba a svojich zamestnancov si môžete vyhľadať vhodné kuchárske, baristické či someliérske kurzy.

Ak plánujete väčšie oslavy, posedenia, formálne alebo neformálne akcie, firemné stretnutia, rokovania, pracovné posedenia cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v našej gastro ponuke si vyberiete tú najlepšiu spoločnosť pre organizáciu eventu, či zaobstaranie cateringu. Všetko dôležité z oblasti gastronómie si vyhľadáte na jednom mieste.


Medzi základné potreby človeka patrí potreba výživy a stravovania ako takého. Človek sa môže stravovať individuálne alebo v istej spoločnosti iných ľudí. Spoločné stravovanie je nahradzované medzinárodným pojmom gastronómia.

Slovo gastronómia sa skladá z gréckych slov „gaster“– žalúdok a „nomos“– mrav, zvyk.

Gastronómia môže byť vnímaná ako veda, ktorá sa zaoberá jedlom a nápojmi, stravovacími návykmi, úpravou pokrmov a celkovej výžive. Môžeme ju vnímať aj ako náuku alebo znalosť ľudskej výživy, jedla, pitia a chuti spojenú so stolovaním a odpočinkom.

Gastronómia poskytuje návody, ako pripravovať jedlá a aké nápoje k nim používať, ako vylúčiť nežiaduce vplyvy, ktoré škodia ľudskému zdraviu a narúšajú činnosť zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Súhrn skúseností a poznatkov z oblasti výživy a technológie prípravy stravy určujú gastronomické pravidlá . Gastronómia sa riadi súhrnom predpisov a poznatkov a vždy sa spája s výrobou jedál a nápojov vrátane ich predaja (stolovania).“
 

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Baristické kurzy, Barmanské kurzy, Cukrárne, Čajovne alebo Domáca zabíjačka, Donáška a rozvoz jedál, Fastfoody a streetfoody, Fresh bary, Gastro potreby ale aj Gastronomické kurzy, Kaviarne, Kebab, Koňakové bary, Kuchynský riad či Palacinkárne, Pivárne a puby, Pražiarne kávy, RAW torty a koláče, Reštaurácie prípadne Someliérske kurzy, Vinárne a vinotéky, Zákusky, koláče a torty, Zdravé stravovanie, Zmrzlinárne.