Vyhľadávaniue

Gastronómia Bánovce nad Bebravou - celkovo 16 výsledkov

AELM s.r.o.

Vystrkov 1285/7,
95701 Bánovce nad Bebravou

B.V. ECONOMY s.r.o.

Sládkovičova 1939/39A,
95701 Bánovce nad Bebravou

Bánovská realitná spoločnosť s. r. o.

Hollého 28/17,
95701 Bánovce nad Bebravou

DEMAJO, s.r.o.

Jána Bottu 3,
95701 Bánovce nad Bebravou

ice green s. r. o.

Sládkovičova 1576/50,
95701 Bánovce nad Bebravou

JSI-ART, s. r. o.

Horné Ozorovce 31,
95703 Bánovce nad Bebravou

Martin Tonka

J. G. Tajovského 1198/6,
957 01 Bánovce nad Bebravou

NEW YORK, s.r.o.

Janka Matušku 1635/25,
95701 Bánovce nad Bebravou

POHOSTINSTVO LUCIA s.r.o.

Partizánska 1607/106,
95701 Bánovce nad Bebravou

Restaurant Pub s. r. o.

F. Urbánka 387/7,
95701 Bánovce nad Bebravou


Reštaurácia-Pizzeria Palermo

Hrežďovská 799/8,
95701 Bánovce nad Bebravou

Romart-in s.r.o.

Horné Ozorovce 286,
95703 Bánovce nad Bebravou

Sandra Jedináková ALIBABA KEBAB

K nemocnici 778/5,
957 01 Bánovce nad Bebravou

Slovenská Záhrada

Matice slovenskej 1260,
95704 Bánovce nad Bebravou

Taja s.r.o.

Trenčianska cesta 91,
95701 Bánovce nad Bebravou

Vietgarden s. r. o.

Mojmírova 20/1294,
95704 Bánovce nad Bebravou


Gastronómia Bánovce nad Bebravou

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru gastronómia na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako gastronómia, gastronomické špeciality, gastro prevádzky, kulinársky zážitok, kulinárium, stravovanie, reštaurácie, pizzérie, rozvoz pizze, donáškové služby, catering, šéfkuchár, bistro, vinárne, pivárne, ázijské reštaurácie, bagetérie, burgrárne, cukrárne, zmrzlinárne, čajovne, brundzové halušky, slovenské jedlá, slovenské reštaurácie, čínske reštaurácie, japonské reštaurárie, sushi bary, grilované špeciality, jedlá z grilu, pečené prasiatko, husacie hody, husacie špeciality, kačacie špeciality, steak house, steakové reštaurácie, gastro potreby, gastro technika, gastro pomôcky, someliérske kurzy, kuchárske kurzy, baristické potreby, baristické kurzy, talianske reštaurácie, jedálne, rozvoz jedál, závodné stravovanie, tatársky biftek, jedlá z rýb, špeciality z diviny na Slovensku.

Potrebuje sa zorientovať v bohatom výbere súčasnej gastronómie? Vyberte si to správnu reštauráciu, pizzériu, rozvoz pizze, donáškovú službu, bistro, ázijskú reštauráciu, cukráreň, kaviareň, podnik kde Vám pripravia husacie hody, kolibu, pub, piváreň, grilované špeciality, steak house, pražiareň kávy, rýchle občerstvenie, sushi bary, jedálne, vinárne, či závodné stravovanie pre seba aj ostaných, ktorým chcete odporučiť dobrý a kvalitný podnik.

Okrem stravovania máte možnosť vybrať si aj iné služby a produkty z oblasti gastronómie. Ak vlastníte gastro podnik, určite oceníte tiež bohatý výber gastro nábytku, gastro techniky, kuchynských potrieb a doplnkov. Pre seba a svojich zamestnancov si môžete vyhľadať vhodné kuchárske, baristické či someliérske kurzy.

Ak plánujete väčšie oslavy, posedenia, formálne alebo neformálne akcie, firemné stretnutia, rokovania, pracovné posedenia cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v našej gastro ponuke si vyberiete tú najlepšiu spoločnosť pre organizáciu eventu, či zaobstaranie cateringu. Všetko dôležité z oblasti gastronómie si vyhľadáte na jednom mieste.


Medzi základné potreby človeka patrí potreba výživy a stravovania ako takého. Človek sa môže stravovať individuálne alebo v istej spoločnosti iných ľudí. Spoločné stravovanie je nahradzované medzinárodným pojmom gastronómia.

Slovo gastronómia sa skladá z gréckych slov „gaster“– žalúdok a „nomos“– mrav, zvyk.

Gastronómia môže byť vnímaná ako veda, ktorá sa zaoberá jedlom a nápojmi, stravovacími návykmi, úpravou pokrmov a celkovej výžive. Môžeme ju vnímať aj ako náuku alebo znalosť ľudskej výživy, jedla, pitia a chuti spojenú so stolovaním a odpočinkom.

Gastronómia poskytuje návody, ako pripravovať jedlá a aké nápoje k nim používať, ako vylúčiť nežiaduce vplyvy, ktoré škodia ľudskému zdraviu a narúšajú činnosť zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Súhrn skúseností a poznatkov z oblasti výživy a technológie prípravy stravy určujú gastronomické pravidlá . Gastronómia sa riadi súhrnom predpisov a poznatkov a vždy sa spája s výrobou jedál a nápojov vrátane ich predaja (stolovania).“
 

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Baristické kurzy, Barmanské kurzy, Cukrárne, Čajovne alebo Domáca zabíjačka, Donáška a rozvoz jedál, Fastfoody a streetfoody, Fresh bary, Gastro potreby ale aj Gastronomické kurzy, Kaviarne, Kebab, Koňakové bary, Kuchynský riad či Palacinkárne, Pivárne a puby, Pražiarne kávy, RAW torty a koláče, Reštaurácie prípadne Someliérske kurzy, Vinárne a vinotéky, Zákusky, koláče a torty, Zdravé stravovanie, Zmrzlinárne.