Vyhľadávaniue

Záhrada Žilina - celkovo 17 výsledkov

ADACOM progatec, s.r.o.

Stará Hradská 52,
010 03 Žilina

AJFA + AVIS, s.r.o.

Šibeničná 8741/20,
01001 Žilina

DAES, s.r.o.

Fatranská 1/8035,
010 08 Žilina

Drevostavby Beskydy, s.r.o.

Fedora Ruppeldta 1286/23,
01001 Žilina

DS mont a.s.

Dlhá 88,
01009 Žilina

FOURTWENTY, s.r.o.

Na Stanicu 1056/16A,
01009 Žilina

I.J., s. r. o.

Martina Rázusa 1134,
01001 Žilina

INTERSYSTEM, s. r .o.

Kamenná cesta 5,
01001 Žilina

JUDr. Miloš Klimašovský

Národná ul .3,
010 01 Žilina


PERRI DELIVERY, s. r. o.

Borová 3345/38,
01007 Žilina

RIZENEK, s.r.o.

Hviezdoslavova 8,
010 01 Žilina

STAVMATEK s.r.o.

K cintorínu 51/97,
01004 Žilina

VAIT, s.r.o.

Kysucká cesta 3,
01001 Žilina

VELOKAR, s. r. o.

Závodská cesta 6,
010 01 Žilina

Záhrada - JM s.r.o.

Vranie Labutia 243/18,
01014 Žilina

ZÁHRADY, s.r.o.

Dubová 29,
01007 Žilina


Záhrada Žilina

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru záhrada na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako záhrada, záhradníctvo, záhradnícke služby, záhradkárske potreby, zakladanie trávnikov, údržba zelene, záhradné stromčeky, ovocné stromčeky, hnojivá, osivá, predaj osív, predaj hnojív, záhradné kvety, pestovanie ovocných stromčekov, okrasné kríky, predaj okrasných kríkov, okrasné stromčeky, návrh záhrady, realizácia záhrady, záhradná technika, záhradné malotraktory, krovinorezy, kosačky na trávu, vertikutátory, kypriče trávnikov, nožnice na kroviny, nožnice na živé ploty, reťazové píly, štiepačky dreva, kultivátory, snehové frézy, zametacie stroje, vysávače lístia, fúkače lístia, záhradné osvetlenie, záhradné lampy na Slovensku.

 

Ste vášnivým záhradkárom? Pýšite sa pred susedmi krásnou záhradou? V tom prípade si vyberte z ponúk všetkého potrebného pre Vašu záhradu. Zorientujte sa v bohatej ponuke firiem, e- shopov, záhradníctiev a vystavovateľov, ktorí Vám uľahčia starostlivosť o Vašu záhradu.

Nájdite si kvalitný materiál, tovar a služby pre všetkých záhradkárov. Kúpte si do svojej záhrady ihličnaté a listnaté kry a alejové stromy, skalničky, trvalky, ovocné stromy, okrasné dreviny, vodné rastliny, balkónové kvety, vianočné stromčeky, ikebany z prírodného materiálu, ale aj hnojivá, substráty a záhradnú keramiku. Zaobstaráte si aj príslušenstvá k jazierkam ako čerpadlá, fólie, chémiu  alebo okrasné štrky.

Nájdite si záhradníctvo, ktoré sa postará o Vašu záhradu doma, či vo firme za Vás a vytvorí záhradu podľa Vašich predstáv, položí trávnikové koberce, zrealizuje úpravu verejných a firemných priestranstiev.  Vyberte si spoločnosť, ktorá uprednostní slovenských a regionálnych dodávateľov.

Spoľahnite sa na firmu, ktorá si zakladá na korektnosti, individuálnom prístupe a profesionalite. Poskytne Vám odborné poradenstvo. Spoľahnite sa na spoločnosť, v ktorej okrem okrasných rastlín zakúpite aj sadbové zemiaky, cibuľu sadzačku cesnak na sadenie a ďalšiu zeleninu.

Okrem predajní využite aj služby slovenských e-shopov, v ktorých si nakúpite záhradný sortiment, záhradkárske potreby, altánky, dekorácie, chatky, jazierka, osvetlenie, nábytok, závlahové systémy a objednajte si zimnú záhradu, či záhradnú architektúru. Všetko, čo potrebujete do Vašej záhrady si nájdete na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Bazény a vírivky, Botanické záhrady, Japonské záhrady, Okrasné a ovocné dreviny alebo Ovocinárstvo, Pestovanie kvetín, Substráty a hnojivá, Záhradkárske potreby, Záhradná drevná štiepka ale aj Záhradné altánky, Záhradné dekorácie, Záhradné grily, Záhradné chatky, Záhradné jazierka či Záhradné osvetlenie, Záhradní architekti, Záhradníctva, Závlahové systémy, Zimné záhrady.