Vyhľadávaniue

Záhrada Prešov - celkovo 16 výsledkov

AZ green s. r. o.

Pod Kalváriou 77/A,
08001 Prešov

DACHMANN spol. s r.o.

Bajkalská 24,
08001 Prešov

decoLIGHTING s.r.o.

Smreková 5,
08001 Prešov

Drevokomplet Prešov, s. r. o.

Jesenná 26,
08005 Prešov

Envivia, s. r. o.

Strojnícka 11,
08001 Prešov

EuroSystemBau s. r. o.

K Surdoku 7066/9,
08001 Prešov

GARDEN TECHNIK s.r.o.

Levočská 12,
080 01 Prešov

Gartech.sk

Sibírska 6958/18,
08001 Prešov

JASTA Slovakia, s.r.o.

Orechová 5,
08001 Prešov

Mirmar.sk

Pažica 13885/13G,
08006 Prešov


Noka PO, s.r.o.

Sabinovská 88,
080 01 Prešov

PARKONA, spol. s r.o.

Fintická 2193/20,
08006 Prešov

Pavol Šimonovič - stolárstvo DrevDeko

Družstevná 815/20,
05918 Spišské Bystré

STAVEL spol. s r.o. Prešov

Budovateľská 36,
08001 Prešov

X-MINERALS s.r.o.

Jilemnického 2,
08001 Prešov

ZONA Prešov, s.r.o.

Levočská 111,
08001 Prešov


Záhrada Prešov

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru záhrada na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako záhrada, záhradníctvo, záhradnícke služby, záhradkárske potreby, zakladanie trávnikov, údržba zelene, záhradné stromčeky, ovocné stromčeky, hnojivá, osivá, predaj osív, predaj hnojív, záhradné kvety, pestovanie ovocných stromčekov, okrasné kríky, predaj okrasných kríkov, okrasné stromčeky, návrh záhrady, realizácia záhrady, záhradná technika, záhradné malotraktory, krovinorezy, kosačky na trávu, vertikutátory, kypriče trávnikov, nožnice na kroviny, nožnice na živé ploty, reťazové píly, štiepačky dreva, kultivátory, snehové frézy, zametacie stroje, vysávače lístia, fúkače lístia, záhradné osvetlenie, záhradné lampy na Slovensku.

 

Ste vášnivým záhradkárom? Pýšite sa pred susedmi krásnou záhradou? V tom prípade si vyberte z ponúk všetkého potrebného pre Vašu záhradu. Zorientujte sa v bohatej ponuke firiem, e- shopov, záhradníctiev a vystavovateľov, ktorí Vám uľahčia starostlivosť o Vašu záhradu.

Nájdite si kvalitný materiál, tovar a služby pre všetkých záhradkárov. Kúpte si do svojej záhrady ihličnaté a listnaté kry a alejové stromy, skalničky, trvalky, ovocné stromy, okrasné dreviny, vodné rastliny, balkónové kvety, vianočné stromčeky, ikebany z prírodného materiálu, ale aj hnojivá, substráty a záhradnú keramiku. Zaobstaráte si aj príslušenstvá k jazierkam ako čerpadlá, fólie, chémiu  alebo okrasné štrky.

Nájdite si záhradníctvo, ktoré sa postará o Vašu záhradu doma, či vo firme za Vás a vytvorí záhradu podľa Vašich predstáv, položí trávnikové koberce, zrealizuje úpravu verejných a firemných priestranstiev.  Vyberte si spoločnosť, ktorá uprednostní slovenských a regionálnych dodávateľov.

Spoľahnite sa na firmu, ktorá si zakladá na korektnosti, individuálnom prístupe a profesionalite. Poskytne Vám odborné poradenstvo. Spoľahnite sa na spoločnosť, v ktorej okrem okrasných rastlín zakúpite aj sadbové zemiaky, cibuľu sadzačku cesnak na sadenie a ďalšiu zeleninu.

Okrem predajní využite aj služby slovenských e-shopov, v ktorých si nakúpite záhradný sortiment, záhradkárske potreby, altánky, dekorácie, chatky, jazierka, osvetlenie, nábytok, závlahové systémy a objednajte si zimnú záhradu, či záhradnú architektúru. Všetko, čo potrebujete do Vašej záhrady si nájdete na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Bazény a vírivky, Botanické záhrady, Japonské záhrady, Okrasné a ovocné dreviny alebo Ovocinárstvo, Pestovanie kvetín, Substráty a hnojivá, Záhradkárske potreby, Záhradná drevná štiepka ale aj Záhradné altánky, Záhradné dekorácie, Záhradné grily, Záhradné chatky, Záhradné jazierka či Záhradné osvetlenie, Záhradní architekti, Záhradníctva, Závlahové systémy, Zimné záhrady.