Vyhľadávaniue

Záhrada Košice - celkovo 20 výsledkov

BEMA - EXTRANÁRADIE s.r.o.

Skladná 6,
04001 Košice

Bestland Slovakia spol. s r.o.

Cesta do Hanisky 12,
04015 Košice

FEDÁK PLUS s.r.o.

Letná 51/58,
052 01 Spišská Nová Ves

FLOR PLUS s.r.o.

Rožňavská 16,
04011 Košice

Galbinus s.r.o.

Oblá 3,
04001 Košice

GALOP, spol. s.r.o.

Južná trieda 66,
040 01 Košice

Inchron spol. s r.o.

Železiarenská 28,
040 15 Košice

Jaroslav Kupeček - Záhradníctvo ÁTRIUM

Beniakova ulica,
04018 Košice

KASI, spol.s r.o. Košice

Mäsiarska 15,
Košice

Marián Benka - Bema

Skladná 6,
040 01 Košice


Michal Chládek - AGRODOM

Poštová 11,
040 01 Košice

NOVÁTOR spol. s r.o.

Trolejbusová 2,
040 01 Košice

PKL, s.r.o.

Pražská 2,
Košice

R.D.M. DREVO s.r.o.

Črmeľské údolie 1,
04001 Košice

SEMIX, s.r.o.

Krompašská 33,
04011 Košice

TOMI CENTRUM, s.r.o.

Staničné námestie č.13,
040 01 Košice

UNIX a.s. Košice

Jesenského 6,
04001 Košice

VARIO, s.r.o.

Pražská 2,
040 11 Košice

Vladimír Kasarda - VISK

Tešedíkova 60,
04001 Košice

W&F, s.r.o.

Pražská 4,
04011 Košice


Záhrada Košice

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru záhrada na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako záhrada, záhradníctvo, záhradnícke služby, záhradkárske potreby, zakladanie trávnikov, údržba zelene, záhradné stromčeky, ovocné stromčeky, hnojivá, osivá, predaj osív, predaj hnojív, záhradné kvety, pestovanie ovocných stromčekov, okrasné kríky, predaj okrasných kríkov, okrasné stromčeky, návrh záhrady, realizácia záhrady, záhradná technika, záhradné malotraktory, krovinorezy, kosačky na trávu, vertikutátory, kypriče trávnikov, nožnice na kroviny, nožnice na živé ploty, reťazové píly, štiepačky dreva, kultivátory, snehové frézy, zametacie stroje, vysávače lístia, fúkače lístia, záhradné osvetlenie, záhradné lampy na Slovensku.

 

Ste vášnivým záhradkárom? Pýšite sa pred susedmi krásnou záhradou? V tom prípade si vyberte z ponúk všetkého potrebného pre Vašu záhradu. Zorientujte sa v bohatej ponuke firiem, e- shopov, záhradníctiev a vystavovateľov, ktorí Vám uľahčia starostlivosť o Vašu záhradu.

Nájdite si kvalitný materiál, tovar a služby pre všetkých záhradkárov. Kúpte si do svojej záhrady ihličnaté a listnaté kry a alejové stromy, skalničky, trvalky, ovocné stromy, okrasné dreviny, vodné rastliny, balkónové kvety, vianočné stromčeky, ikebany z prírodného materiálu, ale aj hnojivá, substráty a záhradnú keramiku. Zaobstaráte si aj príslušenstvá k jazierkam ako čerpadlá, fólie, chémiu  alebo okrasné štrky.

Nájdite si záhradníctvo, ktoré sa postará o Vašu záhradu doma, či vo firme za Vás a vytvorí záhradu podľa Vašich predstáv, položí trávnikové koberce, zrealizuje úpravu verejných a firemných priestranstiev.  Vyberte si spoločnosť, ktorá uprednostní slovenských a regionálnych dodávateľov.

Spoľahnite sa na firmu, ktorá si zakladá na korektnosti, individuálnom prístupe a profesionalite. Poskytne Vám odborné poradenstvo. Spoľahnite sa na spoločnosť, v ktorej okrem okrasných rastlín zakúpite aj sadbové zemiaky, cibuľu sadzačku cesnak na sadenie a ďalšiu zeleninu.

Okrem predajní využite aj služby slovenských e-shopov, v ktorých si nakúpite záhradný sortiment, záhradkárske potreby, altánky, dekorácie, chatky, jazierka, osvetlenie, nábytok, závlahové systémy a objednajte si zimnú záhradu, či záhradnú architektúru. Všetko, čo potrebujete do Vašej záhrady si nájdete na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Bazény a vírivky, Botanické záhrady, Japonské záhrady, Okrasné a ovocné dreviny alebo Ovocinárstvo, Pestovanie kvetín, Substráty a hnojivá, Záhradkárske potreby, Záhradná drevná štiepka ale aj Záhradné altánky, Záhradné dekorácie, Záhradné grily, Záhradné chatky, Záhradné jazierka či Záhradné osvetlenie, Záhradní architekti, Záhradníctva, Závlahové systémy, Zimné záhrady.