Vyhľadávaniue

Taxislužby Banská Bystrica - celkovo 15 výsledkov

Anton Pitschmann

Javorová 6458/6,
974 09 Banská Bystrica

CITY TAXI BB spol. s r.o.

Pieninská 21,
97411 Banská Bystrica

Erik Slanina

Severná 1500/1,
974 01 Banská Bystrica

EURO - STAV BYSTRICA s.r.o.

Partizánska cesta 3,
97401 Banská Bystrica

INTAXI 1 s.r.o.

Magurská 37,
97411 Banská Bystrica

J&J GROUP COMPANY s.r.o.

Javornícka 6170/35,
97411 Banská Bystrica

Marcel Kiaba

Kráľovohoľská 13,
97411 Banská Bystrica

MARKOS BB s.r.o.

Podlavická cesta 23,
97409 Banská Bystrica

Martin Bella

Tatranská 51,
974 11 Banská Bystrica

Martin Béreš - Belf

THK 1,
974 04 Banská Bystrica


Michal Kopic

Horná 388/81,
974 01 Banská Bystrica

Miroslav Pitschmann

Golianova 10,
974 01 Banská Bystrica

Peter Kubiš

Tulská 26,
974 04 Banská Bystrica

Tomáš Pecko

Sitnianska 14,
974 11 Banská Bystrica

Vlastimír Hadraba

Sládkovičova 68,
97405 Banská Bystrica


Taxislužby Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.