Vyhľadávaniue

Taxislužby Bratislava - Ružinov - celkovo 14 výsledkov

Aleksandar Marinković - EXPRESNÁ DORUČOVACIA SLUŽBA SKOKAN

Jadrová 3226/15,
821 02 Bratislava - Ružinov

Dušan Ott

Hraničná 61,
821 05 Bratislava - Ružinov

Filip Petrík

Tokajícka 6,
821 03 Bratislava - Ružinov

Ján Žilinský

Zvolenská 2,
821 09 Bratislava - Ružinov

Krasimír Karailiev Gebos - Bratislava

Mesačná 1,
821 02 Bratislava - Ružinov

Marek Majgot

Stredná 5883/49,
821 04 Bratislava - Ružinov

Marian Koza

Vrútocká 42,
821 04 Bratislava - Ružinov

Michal Augustovič

Azovská 1077/2,
821 08 Bratislava - Ružinov

Omar Zardi

Komárnická 22,
821 03 Bratislava - Ružinov

Patrik Jančo

Bulharská 64,
821 04 Bratislava - Ružinov


Peter Ďaďo

Seberíniho 1938/19,
821 03 Bratislava-Ružinov

Peter Dolnák

Trenčianska 707/50,
821 09 Bratislava - Ružinov

Richard Lavo

Budovateľská 1064/28,
821 08 Bratislava - Ružinov

Roman Török

Chlumeckého 9,
821 03 Bratislava - Ružinov


Taxislužby Bratislava - Ružinov

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.