Vyhľadávaniue

Taxislužby Bratislava - Petržalka - celkovo 17 výsledkov

Alexander Boháč

Hrobákova 15,
851 02 Bratislava - Petržalka

Alexander Kolkus

Vlastenecké nám. 9,
851 01 Bratislava - Petržalka

Eugen Broniš - Agentúra Globus

Nám. hraničiarov 10,
851 03 Bratislava - Petržalka

Ján Štibraný

Žehrianska 4,
851 07 Bratislava - Petržalka

Jozef Hradil

Znievska 44,
851 06 Bratislava - Petržalka

Ľudovít Škapík

Ševčenkova 1078/12,
851 01 Bratislava - Petržalka

Marián Mikuš

Ševčenkova 1059/8,
851 01 Bratislava-Petržalka

Michal Madarás

Hrobákova 2482/4,
851 02 Bratislava-Petržalka

Michal Urban

Krásnohorská 3029/1,
851 07 Bratislava-Petržalka

Miloš Ondrejech

Kopčianska 88,
851 01 Bratislava - Petržalka


PaedDr. Igor Grgula - MLS - Merc. LIM.

Ševčenkova 6,
851 01 Bratislava - Petržalka

Pavel Tomášik

Krásnohorská 22,
851 07 Bratislava - Petržalka

Stanislav Barta

Jankolova 9,
851 04 Bratislava-Petržalka

Stanislav Zapletal

Wolkrova 1133/11,
851 01 Bratislava-Petržalka

Vítězslav Mikeska

Rovniankova 1662/15,
851 02 Bratislava-Petržalka

Vladimír Štefek - Eurocar

Osuského 1/A,
851 03 Bratislava - Petržalka

Zdenko Guttmann

Lachova 25,
851 03 Bratislava - Petržalka


Taxislužby Bratislava - Petržalka

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.