Vyhľadávaniue

Lekárne Žilina - celkovo 21 výsledkov

Avena Pharm s.r.o.

Kysucká cesta 3,
01001 Žilina

DVZ, s.r.o.

A. Rudnaya 101,
01001 Žilina

EUROPHARMACY, s. r. o.

Bottova 35/1,
01001 Žilina

FERULA, s. r. o.

Dolný Val 135/39,
01001 Žilina

HACLO, s. r. o.

Vojtecha Spanyola 8685,
01001 Žilina

Lekáreň Kolečko, s.r.o.

Hálkova 3,
01001 Žilina

Lekáreň Mandragora ZA, s.r.o.

Hlinská 8850/12A,
01001 Žilina

LEKÁREŇ PRI NEMOCNICI - ŽILINA, s.r.o.

V. Spanyola 39,
01001 Žilina

Lekáreň Pri starej poliklinike, s.r.o.

Hollého 618/46,
01001 Žilina

LEKÁREŇ SALVE, s. r. o.

A. Rudnaya 3619,
01001 Žilina


Lekáreň Žilpo s.r.o.

Vysokoškolákov 31,
01008 Žilina

LEKRIA, s. r. o.

Smreková 39,
01007 Žilina

MEDISALUS, s.r.o.

Nemocnica s poliklinikou V. Spanyola 8187,
01001 Žilina

MG PHARM, s.r.o.

Na Malý Diel 8660/9,
01001 Žilina

PARACELSUS, s.r.o.

Bratislavská 1,
01001 Žilina

Pharm. dr. Alena Frajková - Lekáreň

Juraja Fándlyho 2195/44,
010 08 Žilina

Pharmcentrum, s.r.o.

Vojtecha Tvrdého 17,
01001 Žilina

PhMr. Daniela Poláčková

A.Bernoláka 3722/54,
010 01 Žilina

PROPERTIA MEDICA, v.o.s.

Republiky 1049/16,
01001 Žilina

RONDEL-TOMSON, s.r.o.

Hálkova 26,
01001 Žilina


SANIS, s.r.o.

Národná 3708/36,
01001 Žilina

Lekárne Žilina

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru lekárne na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako pohotovostné lekárne, predaj liekov, liečivá, lieky na kašeľ, kvapky proti kašľu, lieky proti bolesti, kvapky do nosa, nosný spray, vitamín C, antibiotiká, antihistaminiká, antiemetiká, analgetiká, antacidá, lieky na spanie, diuretiká, hypoglykemiká, kortikosteroidy, lieky proti nádche, liečivé čaje, lieky proti hnačke, preháňadlá, lekáreň na Slovensku.

Pre svoje zdravie vždy robíme to najlepšie a najprospešnejšie. Rovnako to platí aj pre výber tej správnej lekárne. Či sa už rozhodnete pre nemocničnú, verejnú lekáreň alebo pobočku verejnej lekárne, rozhodnite sa pre lekáreň, ktorú nájdete blízko svojho domova alebo lekárskych zariadení, ktoré navštevujete. Oboznámte sa s lekárňou priamo v poliklinike, či v nákupnom centre. Vyberte si lekáreň, ktorá Vám bude vyhovovať veľkosťou aj príjemným prostredím.

Ak dávate prednosť pohodliu domova, určite vám padne vhod internetová lekáreň. Využite výhody širokého sortimentu internetovej lekárne a tiež možnosti  pohodlného nonstop nákupu a expresného dodania  tovaru priamo k vám domov alebo do práce.

Vyhľadajte si lekáreň, ktorá je zabezpečená všetkým dôležitým pre zdravie žien, mužov, seniorov, detí aj bábätiek. Okrem výdaju z lekárskeho receptu Vám dodajú tiež voľnopredajné lieky,  kozmetiku, bio, dia, bezlepkové produkty,  liečivá a humánne lieky, potraviny zdravej výživy, veterinárne prípravky, tlakomery, zdravotnícke pomôcky, terapeutické pomôcky, dietické potraviny, výživové doplnky, čaje, potraviny pre športovcov, zdravotnícku a ortopedickú obuv, dentálnu hygienu, prírodné minerálne vody, vitamíny, homeopatiu,  tibetskú medicínu a mnoho iného.

Určite si zvoľte takú lekáreň, v ktorej dostanete aj poradenstvo ušité individuálne na mieru každému zákazníkovi od odborníkov v lekárenstve, ktorí sa neustále vzdelávajú. Pokiaľ ste klientom jednej lekárne, vedia Vám lekárnici tiež zhodnotiť Vašu liečbu prostredníctvom liekovej histórie. S lekárňami sa spájajú aj iné výhody- vernostných kariet, programov a prémiových bodov, ktoré sa následne preukážu aj na výslednej cene. 

Spoľahnite sa na lekáreň, ktorá spolupracuje s certifikovanými veľkodistribútormi liečiv, ktorí spĺňajú najprísnejšie technologické, hygienické a logistické normy. Spoľahnite sa na pohotovostnú lekáreň, na ktorú sa môžete obrátiť 24 hodín denne. Výhodou sú tiež bezbariérový prístup, či vlastné parkovisko. Overte si kvalitu produktov a vyzdvihnite si individuálne pripravované lieky.

Nájdite si kvalitu značiek: BIODERMA, EUCERIN, VICHY, LA ROCHE POSSAY, DOLIVA, NEOSTRATA, CUTISHELP, ACTIVE APOTHEKE A BOTOCEUTICAL, A-DERMA, AVÉNE, DUCRAY, ELANCYL, KLORANE, LA ROCHE POSAY, SANOFLORE, SKIN MEDICAL, VICHY a ďalších. Využite tiež univerzálne darčekové poukážky  a nechajte si zmerať aj krvný tlak, telesný tuk či hmotnosť. Všetky informácie pre starostlivý výber lekárne nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Lekárne Košice, Lekárne Bratislava, Lekárne Prešov, Lekárne Bratislava - mestská časť Rača, Lekárne Banská Bystrica, Lekárne Nitra, Lekárne Trnava, Lekárne Žilina, Lekárne Košice - mestská časť Juh, Lekárne Trenčín a v ďalších.