Vyhľadávaniue

Lekárne Banská Bystrica - celkovo 45 výsledkov

Agency Person Education Service 3 s.r.o.

Dolná 74,
97401 Banská Bystrica

AKOLA, s.r.o.

Poľná 103,
97401 Banská Bystrica

ARTMED, spol. s r.o.

Lazovná 60,
97401 Banská Bystrica

B I O - L.s.r.o.

ul. 29. augusta 7,
97401 Banská Bystrica

Cardiopharm, spol. s r.o.

Jabloňová 29/5048,
97405 Banská Bystrica

ESIT, s.r.o.

Kpt. Nálepku 5,
97404 Banská Bystrica

Fenax Pharma s.r.o.

Jabloňová 29,
97405 Banská Bystrica

JOKAS, s.r.o.

Cesta k nemocnici 23,
97401 Banská Bystrica

LEDUM spol. s r.o.

Lazovná 7/238,
97401 Banská Bystrica

Lekáreň - VAŠE ZDRAVIE s.r.o.

Jabloňová 29,
97405 Banská Bystrica


Lekáreň Alchemilka, spol. s r.o.

Československej armády 23,
97401 Banská Bystrica

Lekáreň Ambrozia s.r.o.

Školská 11,
97401 Banská Bystrica

Lekáreň Arcus, s.r.o.

Jabloňová 29,
97405 Banská Bystrica

Lekáreň EUROPEA s.r.o.

Na Troskách 25,
97401 Banská Bystrica

Lekáreň J&J ASKLEPION s.r.o.

Povstalecká 16,
97401 Banská Bystrica

LEKÁREŇ SLNEČNICA 02, spol. s r.o.

Horná 13,
97401 Banská Bystrica

Lekáreň Spojová s.r.o.

Spojová 25,
97404 Banská Bystrica

Lekáreň STELLA, s.r.o.

Nám. Slobody 5,
97401 Banská Bystrica

LEKÁREŇ V POLIKLINIKE, s. r. o.

Horná 13,
97401 Banská Bystrica

Medic Hnúšťa, s.r.o.

Jabloňová 5048/29,
97405 Banská Bystrica


MELISSAMO, s.r.o.

Sládkovičova 9,
97405 Banská Bystrica

MT Pharm, s.r.o.

Jabloňova 29,
97405 Banská Bystrica

PHARM VIDIEK spol. s r.o.

Lazovná 68,
97401 Banská Bystrica

Lekárne Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru lekárne na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako pohotovostné lekárne, predaj liekov, liečivá, lieky na kašeľ, kvapky proti kašľu, lieky proti bolesti, kvapky do nosa, nosný spray, vitamín C, antibiotiká, antihistaminiká, antiemetiká, analgetiká, antacidá, lieky na spanie, diuretiká, hypoglykemiká, kortikosteroidy, lieky proti nádche, liečivé čaje, lieky proti hnačke, preháňadlá, lekáreň na Slovensku.

Pre svoje zdravie vždy robíme to najlepšie a najprospešnejšie. Rovnako to platí aj pre výber tej správnej lekárne. Či sa už rozhodnete pre nemocničnú, verejnú lekáreň alebo pobočku verejnej lekárne, rozhodnite sa pre lekáreň, ktorú nájdete blízko svojho domova alebo lekárskych zariadení, ktoré navštevujete. Oboznámte sa s lekárňou priamo v poliklinike, či v nákupnom centre. Vyberte si lekáreň, ktorá Vám bude vyhovovať veľkosťou aj príjemným prostredím.

Ak dávate prednosť pohodliu domova, určite vám padne vhod internetová lekáreň. Využite výhody širokého sortimentu internetovej lekárne a tiež možnosti  pohodlného nonstop nákupu a expresného dodania  tovaru priamo k vám domov alebo do práce.

Vyhľadajte si lekáreň, ktorá je zabezpečená všetkým dôležitým pre zdravie žien, mužov, seniorov, detí aj bábätiek. Okrem výdaju z lekárskeho receptu Vám dodajú tiež voľnopredajné lieky,  kozmetiku, bio, dia, bezlepkové produkty,  liečivá a humánne lieky, potraviny zdravej výživy, veterinárne prípravky, tlakomery, zdravotnícke pomôcky, terapeutické pomôcky, dietické potraviny, výživové doplnky, čaje, potraviny pre športovcov, zdravotnícku a ortopedickú obuv, dentálnu hygienu, prírodné minerálne vody, vitamíny, homeopatiu,  tibetskú medicínu a mnoho iného.

Určite si zvoľte takú lekáreň, v ktorej dostanete aj poradenstvo ušité individuálne na mieru každému zákazníkovi od odborníkov v lekárenstve, ktorí sa neustále vzdelávajú. Pokiaľ ste klientom jednej lekárne, vedia Vám lekárnici tiež zhodnotiť Vašu liečbu prostredníctvom liekovej histórie. S lekárňami sa spájajú aj iné výhody- vernostných kariet, programov a prémiových bodov, ktoré sa následne preukážu aj na výslednej cene. 

Spoľahnite sa na lekáreň, ktorá spolupracuje s certifikovanými veľkodistribútormi liečiv, ktorí spĺňajú najprísnejšie technologické, hygienické a logistické normy. Spoľahnite sa na pohotovostnú lekáreň, na ktorú sa môžete obrátiť 24 hodín denne. Výhodou sú tiež bezbariérový prístup, či vlastné parkovisko. Overte si kvalitu produktov a vyzdvihnite si individuálne pripravované lieky.

Nájdite si kvalitu značiek: BIODERMA, EUCERIN, VICHY, LA ROCHE POSSAY, DOLIVA, NEOSTRATA, CUTISHELP, ACTIVE APOTHEKE A BOTOCEUTICAL, A-DERMA, AVÉNE, DUCRAY, ELANCYL, KLORANE, LA ROCHE POSAY, SANOFLORE, SKIN MEDICAL, VICHY a ďalších. Využite tiež univerzálne darčekové poukážky  a nechajte si zmerať aj krvný tlak, telesný tuk či hmotnosť. Všetky informácie pre starostlivý výber lekárne nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Lekárne Košice, Lekárne Bratislava, Lekárne Prešov, Lekárne Bratislava - mestská časť Rača, Lekárne Banská Bystrica, Lekárne Nitra, Lekárne Trnava, Lekárne Košice - mestská časť Juh, Lekárne Žilina, Lekárne Trenčín a v ďalších.