Vyhľadávaniue

Lekárne Trenčín - celkovo 18 výsledkov

ARNICA MONTANA, s. r. o.

Dolný Šianec 10,
91101 Trenčín

BeckMart, s.r.o.

Palackého 85/5,
91101 Trenčín

BENE TE TN, s. r. o.

Hurbanova 42,
91101 Trenčín

BENE TE, s. r. o.

Hurbanova 42,
91101 Trenčín

Co-Labs, s.r.o.

Mateja Bela 2465/40,
91108 Trenčín

LAUGARICIO PHARMACY, s. r. o.

Dolný Šianec 10,
91101 Trenčín

Lekáreň BELLIS, spol. s r.o.

Šoltésovej 4,
91101 Trenčín

Lekáreň Bohuslavice, s. r. o.

Piaristická 6667,
91180 Trenčín

Lekáreň Delta s. r. o.

Inovecká 1124/9,
91101 Trenčín

Lekáreň Harmónia s.r.o.

Brnianska 1 K,
91105 Trenčín


Lekáreň na Sihoti, s. r. o.

Martina Rázusa 1471/36,
91101 Trenčín

Lekáreň Soblahovská s.r.o.

Dlhé Hony 3,
91101 Trenčín

MED-FER, s.r.o.

Cintorínska 1,
91101 Trenčín

Natur Stupava, spol. s r.o.

Holubyho nám. 1,
91101 Trenčín

SALUX IV, s.r.o.

Hurbanova 42,
91101 Trenčín

SILMED, s. r. o.

Opatovská 15,
91101 Trenčín

SONMED, spol. s.r.o.

Štúrovo nám. 130/12,
91101 Trenčín

ZELMAN, s.r.o.

Považská 606/25,
91101 Trenčín


Lekárne Trenčín

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru lekárne na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako pohotovostné lekárne, predaj liekov, liečivá, lieky na kašeľ, kvapky proti kašľu, lieky proti bolesti, kvapky do nosa, nosný spray, vitamín C, antibiotiká, antihistaminiká, antiemetiká, analgetiká, antacidá, lieky na spanie, diuretiká, hypoglykemiká, kortikosteroidy, lieky proti nádche, liečivé čaje, lieky proti hnačke, preháňadlá, lekáreň na Slovensku.

Pre svoje zdravie vždy robíme to najlepšie a najprospešnejšie. Rovnako to platí aj pre výber tej správnej lekárne. Či sa už rozhodnete pre nemocničnú, verejnú lekáreň alebo pobočku verejnej lekárne, rozhodnite sa pre lekáreň, ktorú nájdete blízko svojho domova alebo lekárskych zariadení, ktoré navštevujete. Oboznámte sa s lekárňou priamo v poliklinike, či v nákupnom centre. Vyberte si lekáreň, ktorá Vám bude vyhovovať veľkosťou aj príjemným prostredím.

Ak dávate prednosť pohodliu domova, určite vám padne vhod internetová lekáreň. Využite výhody širokého sortimentu internetovej lekárne a tiež možnosti  pohodlného nonstop nákupu a expresného dodania  tovaru priamo k vám domov alebo do práce.

Vyhľadajte si lekáreň, ktorá je zabezpečená všetkým dôležitým pre zdravie žien, mužov, seniorov, detí aj bábätiek. Okrem výdaju z lekárskeho receptu Vám dodajú tiež voľnopredajné lieky,  kozmetiku, bio, dia, bezlepkové produkty,  liečivá a humánne lieky, potraviny zdravej výživy, veterinárne prípravky, tlakomery, zdravotnícke pomôcky, terapeutické pomôcky, dietické potraviny, výživové doplnky, čaje, potraviny pre športovcov, zdravotnícku a ortopedickú obuv, dentálnu hygienu, prírodné minerálne vody, vitamíny, homeopatiu,  tibetskú medicínu a mnoho iného.

Určite si zvoľte takú lekáreň, v ktorej dostanete aj poradenstvo ušité individuálne na mieru každému zákazníkovi od odborníkov v lekárenstve, ktorí sa neustále vzdelávajú. Pokiaľ ste klientom jednej lekárne, vedia Vám lekárnici tiež zhodnotiť Vašu liečbu prostredníctvom liekovej histórie. S lekárňami sa spájajú aj iné výhody- vernostných kariet, programov a prémiových bodov, ktoré sa následne preukážu aj na výslednej cene. 

Spoľahnite sa na lekáreň, ktorá spolupracuje s certifikovanými veľkodistribútormi liečiv, ktorí spĺňajú najprísnejšie technologické, hygienické a logistické normy. Spoľahnite sa na pohotovostnú lekáreň, na ktorú sa môžete obrátiť 24 hodín denne. Výhodou sú tiež bezbariérový prístup, či vlastné parkovisko. Overte si kvalitu produktov a vyzdvihnite si individuálne pripravované lieky.

Nájdite si kvalitu značiek: BIODERMA, EUCERIN, VICHY, LA ROCHE POSSAY, DOLIVA, NEOSTRATA, CUTISHELP, ACTIVE APOTHEKE A BOTOCEUTICAL, A-DERMA, AVÉNE, DUCRAY, ELANCYL, KLORANE, LA ROCHE POSAY, SANOFLORE, SKIN MEDICAL, VICHY a ďalších. Využite tiež univerzálne darčekové poukážky  a nechajte si zmerať aj krvný tlak, telesný tuk či hmotnosť. Všetky informácie pre starostlivý výber lekárne nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Lekárne Košice, Lekárne Bratislava, Lekárne Prešov, Lekárne Bratislava - mestská časť Rača, Lekárne Banská Bystrica, Lekárne Nitra, Lekárne Trnava, Lekárne Žilina, Lekárne Košice - mestská časť Juh, Lekárne Trenčín a v ďalších.