SOXLAND.SK

Okružná 15/2,
97251 Handlová
Zobraziť na mape
0905 444 140
soxland.sk@gmail.com
www.soxland.sk

Fotogaléria

SOXLAND.SK Handlová, 1SOXLAND.SK Handlová, 1SOXLAND.SK Handlová, 1

Založenie:

Od roku 2005 sa naša spoločnosť SOXLAND snaží vyhľadávať rôzne zaujímavé značky a produkty, ktoré dováža a ponúka svojim veľkoobchodným odberateľom na Slovensku a v krajinách Strednej Európy.

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

V začiatkoch nášho podnikania sme sa zameriavali hlavne na ponožky a pančuchy od rôznych výrobcov, ale dnes je naša ponuka oveľa bohatšia.

Nájdete v nej okrem ponožiek a pančúch aj rukavice, čiapky, šály, termo bielizeň, deky a ďalšie pletené výrobky.

Produkty a značky ktoré ponúkame sú na Slovensko dovážané výhradne našou spoločnosťou a máme na našom trhu pre ne zastúpenie. Spomenieme len niektoré z nich, s ktorými už dlhodobo spolupracujeme - Heat Holders (od 2008), Dr.Hunter (od 2008), KS (od 2008), Gentle Grips (od 2010), BlueGuard (od 2015), totes (od 2015).

Veľkú úlohu pri výbere nových produktov alebo značky, s ktorou chceme spolupracovať a predstaviť ju na našom trhu, je jej špecifickosť a jedinečnosť. Len takto sa dnes vieme odlíšiť od konkurencie a ponúknuť zákazníkom niečo nové, niečo iné.

Zaujímavosti:

Naša spoločnosť tiež prevádzkuje internetový obchod www.soxland.sk, v ktorom okrem našich veľkoobchodných zákazníkov môžu nakupovať aj koncový spotrebitelia. Produkty ponúkané v našom e-shope sú vždy aktuálne dostupné a sú priamo uskladnené v našom distribučnom sklade v Handlovej. Objednávky vieme tak pripraviť k expedícii a odoslať už v priebehu 24 hodín prostredníctvom zmluvných kuriérov.

TOP prémiové firmy