TINRON, s.r.o.

Adresa: Nová 5,
90203 Pezinok
  Zobraziť na mape

Založenie:

TINRON, s.r.o. je na trhu od roku 2003 avšak jej pôsobnosť a skúsenosti pracovníkov siaha do skorších čias.

Spádová oblasť klientov:

Cele Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Predmetom našej činnosti je výroba štvorhranného a kruhového vzduchotechnického potrubia, vrátane príslušenstva VZT rozvodov, klimatizácia, klampiarstvo, kovovýroba.

Poskytujeme výrobu štandardných aj neštandardných rozmerov VZT výrobkov a v rámci našich výrobných možností realizujeme aj atypickú výrobu podľa priania zákazníka.

Medzi naše prednosti patrí skoré vybavenie Vašej objednávky, napr. pri potrebe rýchlej výroby domerového, prechodového, rôzneho atypického, či iného prvku VZT rozvodu, ktorý môže pozdržať montážne práce.

Podľa súpisov, výkresov, či náčrtov Vám v čo najkratšom čase vyhotovíme cenovú ponuku, na základe ktorej je možné u nás príslušné prvky objednať. Pri objednávkach väčšieho objemu zabezpečíme dopravu priamo na stavbu.

Medzi naše ďalšie služby patrí aj plošné pálenie plazmou, vysekávanie, strihanie, ohýbanie, zváranie, vyhotovenie výrobkov vo farebnom alebo inom materiálovom vyhotovení, ktoré sme schopní zabezpečiť našou výrobnou technológiou.

V prípadoch, že nedisponujeme technológiou, ktorá je schopná splniť zákazníkove požiadavky, zabezpečíme výrobu v kooperácii s inou spolupracujúcou spoločnosťou.

Ocenenia:

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001

Hospodárske informácie

TINRON, s.r.o. Pezinok

Obchodné meno

TINRON, s.r.o.

Sídlo

Nová 5, Pezinok

PSČ

90203

IČO

35870770

IČ DPH

SK2020249165

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

7 000,00€

Dátum vzniku

26.11.2003

Obrat spoločnosti2018: 925 576€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Ing. Juraj Mikuš

Spoločník

Ing. Juraj Mikuš, podiel: 100%

Zaradené v kategóriách

Napíšte nám!