METALTRIM, s.r.o.

Oravská Jasenica 603,
029 64 Oravská Jasenica
Zobraziť na mape
+421 43 5324 657
obchod@metaltrim.sk
www.metaltrim.sk

Fotogaléria

METALTRIM, s.r.o. Oravská Jasenica, 1METALTRIM, s.r.o. Oravská Jasenica, 1METALTRIM, s.r.o. Oravská Jasenica, 1

Založenie:

Spoločnosť METALTRIM, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy MetalTrim Jozef Žofaj, ktorá podniká v oblasti strojárskej výroby, spracovania a obrábania kovov a pôsobí na trhu od roku 1998. Sídlom spoločnosti je Oravská Jasenica. V súčasnosti je modernou a efektívnou strojárskou spoločnosťou ktorá patrí medzi významných zamestnávateľov v Oravskom regióne.

Služby, produkty, špecializácia:

Výroba:

Firma Metaltrim s.r.o. je orientovaná na kooperačnú výrobu komponentov, súčastí a montážnych celkov, predovšetkým technológiou trieskového obrábania a ďalších doplňujúcich technológií. Spoločnosť poskytuje vo svojej oblasti nasledovné služby:

konštrukciu, projekciu a výrobu rôznych zváracích, ustavovacích, lisovacích, vŕtacích, ohýbacích, strihacích prípravkov
trieskové opracovanie kovov- sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie
výrobu zváraných kovových konštrukcií v ochrannej atmosfére CO2 s následným mechanickým opracovaním
zákazkovú výrobu rôznych detailov, napr. čapy, puzdrá, skrutky, konzoly, navárky, hriadele, výstuhy atď.
opracovávanie odliatkov po presnom odlievaní

Obrábanie kovov:

Sme výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá strojným opracovaním odliatkov a výkovkov z rôznych druhov kovov predovšetkým trieskovým obrábaním. Špecializujeme sa na málo a stredne sériovú výrobu a na zákazkovú výrobu podľa požiadavky zákazníka. Spoločnosť zabezpečuje tiež povrchovú úpravu / lakovanie/ dielcov, zváranie, skladovanie a dopravu. Disponujeme najnovšími CNC frézovacími centrami, CNC karuselmi, dvoma 3D meracími strediskami ako aj konvenčnými frézami a sústruhmi. Viac informácií o možnostiach strojného opracovania a strojovom parku je možné nájsť v sekcii technológia.

Sústruženie a frézovanie:

Disponujeme 3-osími a 4-osími horizontálnymi a vertikálnymi CNC sústruhmi, na ktorých sústružíme rôzne typy rotačných súčiastok, ako hriadele, vačky, príruby a podobne. Zákazky s nižším nárokom na náklad a kvalitu vieme sústružiť aj na klasických sústruhoch.

Frézujeme ako rovinné, tak aj 3D plochy, všetkých dostupných materiálov. Používame najnovšie 5-osé centrum MAS MCU 700V-5X POWER ako aj ďalšie štyri 4-osé a jedno 3-osé frézovacie centrum s riadiacími systémami Heidenhain a Fanuc. Pre málosériovú výrobu máme tiež k dispozícii klasické frézy s nosnosťou až do 3000kg.


Meranie a kontrola:

Kvalita je overovaná prostredníctvom 3D meracích zariadení. Vstupná kontrola, medzioperačné kontroly a výstupná kontrola je prevádzaná pravidelne nezávislým kontrolným oddelením.

V spoločnosti Metaltrim, s.r.o. využívame najnovšie technológie ako CNC opracovanie a na merania používané 3D meradlo WENZEL LH 108, 3D meradloWENZEL LH 87, 2D meradlo Mitutoyo LH600, Tvrdomer Rockwell, Tvrdomer Brinell HPO-3000, profil projektor Mitutoyo a iné.

Zaujímavosti:

Manažment spoločnosti je zameraný na riadenie kvality, kde má vytvorený certifikovaný systém manažérstva kvality podľa ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015 vrátane vývoja s technickým zabezpečením jednotlivých procesov a ich zdrojov.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 06:00 - 14:00
Utorok: 06:00 - 14:00
Streda: 06:00 - 14:00
Štvrtok: 06:00 - 14:00
Piatok: 06:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu