Vyhľadávaniue

Nábytok Banská Bystrica - celkovo 30 výsledkov

ReMart design, spol. s r.o.

Námestie Ľudovíta Štúra 31,
97405 Banská Bystrica

Alena Brišová

Zvolenská cesta 25,
974 05 Banská Bystrica

BONPRODUCT s.r.o.

Bakossova 14464/3H,
97401 Banská Bystrica

DOBROTA & SPOL s.r.o.

Partizánska cesta 89,
97401 Banská Bystrica

Eva Valjanovićová SEVA - Styl

Medený Hámor 29,
97401 Banská Bystrica

KERAMOS s.r.o.

Námestie Ľudovíta Štúra 20,
97405 Banská Bystrica

MAHUKE s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 20,
97405 Banská Bystrica

PREDOS-BB, s.r.o.

Kremnička 8,
974 05 Banská Bystrica

RATANLI SLOVAKIA s.r.o.

Námestie slobody 6208/5,
97401 Banská Bystrica

SAFETRONICS a.s.

Zvolenská cesta 14,
97405 Banská Bystrica


SERVIS SEDAČIEK

Sládkovičova 92,
97401 Banská Bystrica

TIMA LIGNUM, s.r.o.

Terézie Vansovej 2,
974 01 Banská Bystrica

VASERMAN, s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 7,
974 05 Banská Bystrica

VEST, s.r.o.

Sládkovičova 45,
974 05 Banská Bystrica

ZOFF, spol.s r.o.

Slnečná 36,
97404 Banská Bystrica


Nábytok Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru nábytok na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako nábytok, predaj nábytku na Slovensku.

Potrebujete nový, kvalitný nábytok? Nechajte si vypracovať návrh priamo pre Vás, obzrite si predajne alebo si objednajte nový nábytok cez overený e-shop. Vyhľadajte si šikovného remeselníka, ktorý Vám vyrobí celý nábytok podľa Vašich predstáv. Zorientujte sa v širokej ponuke živnostníkov a firiem, ktoré Vám nábytok navrhnú, vyrobia aj namontujú.

Rozhodnite sa pre nábytok, aký bude najvhodnejší pre Váš dom, byt, chatu, kanceláriu, obchodné priestory, hotel, penzión, či iné obytné zariadenie alebo dielňu. Vyberte si nábytok, ktorý bude spĺňať Vaše kritéria na kvalitu, cenu, dizajn a odbornú prípravu a montáž.

Vyberte si spoločnosť, ktorá vám okrem klasického nábytku vyrobí aj atypický nábytok na mieru. Nezabúdajte ani na svoje deti, ktorú potrebujú nábytok stavaný pre ne a nanajvýš bezpečný. Ak potrebujete nový nábytok kvôli práci vyberte si z veľkého množstva dielenských nábytkov, hotelových, kancelárskych, kovových, školských nábytkov, či regálových systémov alebo plošných materiálov. Nájdite si tiež spojovací materiál, tesárske a altánkové kovanie, trezory, sejfy, zámky, kľučky, kovania aj zdravotnícky nábytok.

Vyhľadajte si nábytok podľa toho, akú miestnosť potrebujete zariadiť.  Jedálenský a kuchynský nábytok, stoly, stoličky a stolíky si vyberajte aj podľa referencií. Dôraz dajte aj na výber spálňového a kúpeľňového nábytku, vstavaných skríň, matracov a roštov. Rozhodnite sa, či má byť Váš nábytok z masívu a luxusný. Nie len funkčný, ale aj estetický by mal byť aj predsieňový, chodbový, ratanový nábytok a tiež nábytok do exteriéru.  Okrem nábytku si nájdite aj zariadenie, sedačky a sedacie súpravy na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Atypický nábytok, Detský nábytok, Dielenský nábytok, Gastro nábytok alebo Hotelový nábytok, Kancelársky nábytok, Kovový nábytok, Kuchynský nábytok, Kúpeľňový nábytok ale aj Luxusný nábytok, Matrace, postelné rošty, Nábytok na mieru, Nábytok z masívu, Predsieňový nábytok či Ratanový nábytok, Regálové systémy, Sedacie súpravy, Spálňový nábytok, Stoličky a kreslá prípadne Stoly a stolíky, Školský nábytok, Trezory a sejfy, Vstavané skrine, Záhradný nábytok, Zdravotnícky nábytok.