Vyhľadávaniue

Rustikálny nábytok - celkovo 12 výsledkov


  Odporúčané firmy

RUBINA nábytok z masívu

Svodin 1142,
94354 Svodin


Ostatné firmy

ADLER A SYN, spol. s r.o.

Dolná Kolónia 15,
96001 Zvolen

BILL MC NÁBYTOK, s.r.o.

Gabčíkovská cesta 27,
92901 Dunajská Streda

DREVOSPEKTRUM s.r.o.

Partizánska 875,
01501 Rajec

Haky nábytok - Artak Hakobyan

Hraničná 1,
04017 Košice

Ján Mažgút - GRATIS

Obchodná 5,
01008 Žilina

KYKYN s. r. o.

ul. Dlhý rad 30,
085 01 Bardejov

Peter Michňák-OREX

Lipníky 94,
08212 Lipníky

Róbert Tölgyesi - Nábytok

Nábrežná 30,
927 01 Šaľa


Zdeno Kupec

Lichardova 299/2,
97701 Brezno

Zuzana Roláková - DOM NÁBYTKU

Drevný trh 1,
04001 Košice - mestská časť Staré Mesto

Rustikálny nábytok

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru rustikálny nábytok na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako rustikálny nábytok, vidiecky nábytok, rustikálne skrine, rustikálne stoly, rustikálne postele, rustikálne stoličky na Slovensku.

Rustikálny nábytok pôsobí objemne a zároveň útulne, čo je veľkým plusom k zachovaniu príjemnej a pokojnej atmosféry v interiéri, ktorú často oceníme v súčasnej, uponáhľanej dobe. Medzi rustikálnym nábytkom môžeme nájsť moderné kúsky jednoduchších tvarov, ktoré dávajú vyniknúť najmä prírodným štruktúram dreva, no pravú rustikálnu atmosféru navodia hlavne bohato vyrezávané kúsky, ktoré pôsobia dojmom skutočnej starožitnosti.

Pre priaznivcov tradičného štýlu bývania ponúkame rustikálny nábytok. Rustikálny štýl bývania predstavuje masívny nábytok so vzorovými vyrezávanými detailmi. Pôsobí objemne a útulne a keď zariadime svoj domov rustikálnym nábytkom, zaiste bude pôsobiť autenticky a nebude k rozoznaniu od skutočnej zachovalej starožitnosti.

Pri zariaďovaní rustikálneho interiéru, či už ide o ten moderný alebo klasický treba však vždy dbať na celkové doladenie miestnosti. Samozrejmosťou sú drevené podlahy, ktoré môžu byť doplnené kvalitnými kobercami. Rustikálnosť interiéru však ešte viac podtrhnú napríklad štýlové obklady stien s prírodným vzhľadom ako napríklad kameň, drevo či tehly. Pri klasickom interiéri so starodávnym nádychom však nič nepokazíte ani decentne zvolenou tapetou.

Rustikálny nábytok má na základe svojich typických znakov, akými je masívny a elegantný vzhľad veľa spoločného hlavne s vidieckym, koloniálnym a občas aj provensálskym štýlom. Preto nieje žiadnym problémom pri zariaďovaní interiéru kombinovať viacero týchto štýlov, čo sa najčastejšie v praxi uplatňuje pri voľbe interiérových doplnkov.

Typickou farbou pre rustikálny nábytok je farba prírodného dreva, ktorá sa môže pohybovať od svetlých až po úplne tmavé odtiene. Využívajú sa naozaj rôzne dreviny od klasických a typických pre naše územie ako napríklad buk či borovica až po exotické mindi drevo. Môžeme však nájsť aj farbené kúsky, a to taktiež najmä v prírodných odtieňoch krémovej a hnedej. Avšak pestrejšiu ponuku týchto jemných a svetlých farebných odtieňov ponúka práve spomínaný vidiecky nábytok.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Rustikálny nábytok Nové Zámky, Rustikálny nábytok Zvolen, Rustikálny nábytok Dunajská Streda, Rustikálny nábytok Rajec, Rustikálny nábytok Liesek, Rustikálny nábytok Košice, Rustikálny nábytok Žilina, Rustikálny nábytok Bardejov, Rustikálny nábytok Prešov, Rustikálny nábytok Šaľa a v ďalších.