LIBA ACADEMY 11

Kukučínova 7,
040 01 Košice
Zobraziť na mape
0903 626 876
0905 409 042
info@igorliba.sk
www.igorliba.sk

Fotogaléria

LIBA ACADEMY 11 Košice, 1LIBA ACADEMY 11 Košice, 1LIBA ACADEMY 11 Košice, 1

Založenie:

Akadémiu založil v roku 2012 bývalý úspešný reprezentant ČSSR Igor Liba, prototyp všestranného hokejistu často považovaného za najvšestrannejšieho česko-slovenského hokejistu 80. rokov, Majstra sveta 1985 v Prahe.

Počet zamestnancov:

Tréningy v našej hokejovej Akadémii vedie 12 profesionálnych trénerov pod vedením Igora Libu

Spádová oblasť klientov:

Abovský región a mesto Košice.
Zimný štadión v obci Čaňa.

Služby, produkty, špecializácia:

Hockey Liba Academy sa svojim športovcom snaži vytvárať čo najoptimálnejšie podmienky na rozvíjanie ich talentu nasledujúcimi spôsobmi:

- pravidelnými tréningami na ľade a v telocvični
- organizovaním campov
- sústredeniami
- mentálnými tréningami

Hockey Liba Academy sa snaží prezentovať svojich zverencov na kvalitných slovenských podujatiach ako sú zápasy a turnaje. Členovia LIBA ACADEMY 11 sú každoročne zapájaní do súťaží SZĽH.

- Ponúkame komplexnú starostlivosť v najrýchlejšom tímovom športe na svete.

- U nás môžete očakávať pozitívny prístup trénerov. Našou snahou je, aby sa každý hráč v našej akadémii cítil dobre, zbavil sa strachu z chýb, ktorých sa všetci zákonite v priebehu učenia nových zručností dopúšťame.

- Trpezlivá práca s každým. Našou snahou je vytvoriť v jej priebehu dostatok času a priestoru na učenie sa novým hokejovým schopnostiam, ich opakovanie a zdokonaľovanie. Iba tak môže každý získať a následne rozvíjať správne pohybové a herné návyky, ktoré mu neskôr umožní jeho ďalší hokejový rast.

- Svojím individuálnym prístupom sa snažíme u chlapcov aj dievčat o čo najväčšie posilnenie sebadôvery. Tým, že každému pomôžeme uvedomiť si svoje prednosti a spoznať svoje nedostatky mu umožníme, aby mohol sám svoje prednosti ďalej rozvíjať a svoje nedostatky postupne odstraňovať. Samozrejmosťou je potom plné rešpektovanie vekovej a výkonnostnej úrovne každého hráča.

- Podrobne sa zoznámite s našim individuálnym tréningovým procesom a môžete tak niektoré veci rozvíjať aj Vy mimo tréningový proces v domácich podmienkach.

Ocenenia:

Počas 8 ročnej existencie klubu zaznamenali sme nie malé úspechy. Rok čo rok sa výkonnosť hráčov zlepšuje. Najlepších hráčov posúvame do väčších klubov, kde majú možnosť sa ďalej hokejovo skvalitňovať a postupovať. Najtalentovanejší hráči postúpili do klubov ako sú: HC Košice, MHK Michalovce, Česká republika.Liptovský Mikuláš a ďalšie.

Zaujímavosti:

Hokejová akadémia LIBA ACADEMY 11 je špeciálne zameraná na mladých hráčov hneď od začiatku ich hokejového vývoja, tak, aby získali čo najlepšie návyky pre svoj hokejový rast.

LIBA ACADEMY 11 nie je výberovou hokejovou záujmovou činnosťou. Všetky deti majú možnosť si vyskúšať umenie ľadového hokeja.

TOP prémiové firmy