Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA

Adresa: Prievidzská 406/30,
97246 Čereňany
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA Čereňany, 1Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA Čereňany, 1Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA Čereňany, 1

Založenie:

Reštauráciu Afroditu otvoril Marián Filo v roku 1994 v Partizánskom. Stala sa známou vďaka excelentnej kuchyni a službám a od roku 2002 sa pravidelne umiestňuje medzi tri najlepšie reštaurácie na slovensku. V roku 2005 sa reštaurácia presťahovala do renesančného kaštieľa v Čereňanoch. Autentické prostredie podčiarkuje zážitok z reštaurácie. Šéfkuchár a jeho tím sú pripravení splniť každé vaše želania. Kaštieľ so svojou záhradou a vínnou pivnicou sú garanciou zážitku, ktorý si radi zopakujete.

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Afrodita v kaštieli Čereňany s hrdosťou prináša jedlá starostlivo pripravované z miestnych surovín alebo susedných regiónov. Priľahlé lúky a lesy, patriace kaštieľu nás zásobujú množstvom čerstvých ingrediencií.

Autentická klenbová pivnica z roku 1329 uschováva vína z celého sveta. Starostlivo udržiavaná teplota, zatemnenie a vlhkosť vzduchu predurčujú pivnicu na uskladnenie dlho zrejúcich vínnych zbierok.
Medzi mnohými veľkými vínami nájdeme Romanée-Conti, La Tasch, Château Pétrus, kompletné dekády Château Mouton Rothschild, Château Margaux a Château Latour. Pivnica zároveň ponúka to najlepšie z francúzskych, talianskych, španielsskych a portugalských vín, rovnako ako aj z vín z nového sveta.

Páni môžu relaxovať v koňakovom klube, vychutnávajúc unikátne nápoje v kombinácií s cigarami z celého sveta. V ponuke sú také vzácnoisti ako Luis Royer Cognac XO, Jennsen XO Carte Blanche, Hardy, Frapin XO VIP, Campagnere XO 50 year, Camus XO „Borderies“, Park Vieille a Menuet XO Gold.

Celý objekt ponúka možnosť ubytovania pre 40 osôb. Hostia si môžu vybrať ubytovanie priamo v kaštieli, ktorého izby a apartmány sú schopné prijať 14 osôb, alebo z kapacít novootvoreného penziónu, ktorý je schopný prijať 16 osôb a vytvoriť 10 prístelkov. Penzión je súčasťou záhrady kaštieľa.

Narodeninové oslavy, firemné stretnutia, významné obchodné rokovania a akcie, ktoré môžu mať až 200 hostí. Šéfkuchár a majiteľ kaštieľa Marián Filo pripraví pre vás a vašich hostí špeciality s pedantskou fantáziou a ponúkne vám ich na profesionálnej úrovni. Presne tak, ako ich pripravoval napríklad pre kráľovné, prezidentov či vysokých predstaviteľov európskej únie.

Zaujímavosti:

Medzi osobnosti, pre ktoré sme varili patria Jej Veličenstvo Beatrix, holandská kráľovná, Jeho Veličenstvo nórsky kráľ Harald V., veľkovojvoda Henri a la Grande Duchesee, Mária Tereza Luxemburgská, Ban Ki-moon, generálny sekretár OSN a sedem prezidentov.

tatarák tatársky biftek divinová paštéta carpaccio kačacia pečeň kačacie prsia KOZÍ SYR SLIMÁKY PSTRUH HOVÄDZÍ VÝVAR ŠALÁT S KURACÍM MÄSOM GRILOVANÝ ZUBÁČ PEČENÝ ÚHOR sparený losos RIEČNE RAKY STEAKY ZO SVIEČKOVICE HOVÄDZIE MEDAILÓNIKY BRAVČOVÁ PANENKA telacia panenka srnec muflón prepelica kaštieľ Prievidza okres reštaurácia pri kaštieli Prievidza okres svadba v kaštieli Prievidza okres ubytovanie v kaštieli Prievidza okres reštaurácie Prievidza okres gastro prevádzky Prievidza okres stravovacie zariadenia Prievidza okres reštauračné zariadenia Prievidza okres stravovanie Prievidza okres pohostinské služby Prievidza okres denné menu Prievidza okres denná ponuka jedál Prievidza okres obedové menu Prievidza okres jedlá na objednávku Prievidza okres menu a la carte Prievidza okres jedálny lístok Prievidza okres catering Prievidza okres cateringové služby Prievidza okres svadba Prievidza okres svadobná hostina Prievidza okres rodinné oslavy Prievidza okres firemné akcie Prievidza okres spoločenské podujatia Prievidza okres krstiny Prievidza okres promócie Prievidza okres stužkové Prievidza okres narodeninové párty Prievidza okres eventy Prievidza okres luxusná reštaurácia Prievidza okres zážitková reštaurácia Prievidza okres kulinárske špeciality Prievidza okres hotelové reštaurácie Prievidza okres reštaurácie v hoteli Prievidza okres steaková reštaurácia Prievidza okres steak house Prievidza okres hovädzí steak Prievidza okres kurací steak Prievidza okres bravčový steak Prievidza okres jedlá z rýb Prievidza okres pstruh na masle Prievidza okres pstruh na grile Prievidza okres grilovaný pstruh Prievidza okres pečený pstruh Prievidza okres pečený losos Prievidza okres zubáč na masle Prievidza okres grilovaný losos Prievidza okres pečená pražma Prievidza okres šťuka na masle Prievidza okres krevety Prievidza okres jedlá z kuracieho mäsa Prievidza okres kurací vývar Prievidza okres grilované kura Prievidza okres pečené kura Prievidza okres kuracie prsia Prievidza okres kuracie stehno Prievidza okres kuracie medailóniky Prievidza okres

Otázka

  Odoslať správu