Ranč pod Ostrou Skalou

Dobšinská Ľadová Jaskyňa,
049 71 Stratená
Zobraziť na mape
0911 298 208
ranc@ranc-ladova.sk
www.ranc-ladova.sk

Fotogaléria

Ranč pod Ostrou Skalou Stratená, 1Ranč pod Ostrou Skalou Stratená, 1Ranč pod Ostrou Skalou Stratená, 1

Služby, produkty, špecializácia:

V budove, ktorá je postavená v americkom motelovom štýle, je momentálne je k dispozícii 5 apartmánov s celkovou kapacitou 28 lôžok plus 3 prísteľky.

Každý apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, alebo vaňou a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stôl s kreslami na sedenie, sušič vlasov, rýchlovarná kanvica, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom. Parkovisko je k dispozícii zdarma a raňajky v cene pobytu.

ZÁŽITKOVÉ UBYTOVANIE

Milovníci Winnetua si môžu vyskúšať spanie v teepee stanoch, pre romantické duše sú pripravené rozprávkové chalúpky a pre priaznivcov koní tu máme spanie v nádherných konských dostavníkoch. Všetky ubytovacie jednotky disponujú dvoma alebo štyrmi lôžkami.

JAZDA NA KONI

Vychutnajte si u nás jazdu na koni, koči alebo saniach. Zažite s nami 100 míľ v sedle vrátane neopakovateľnej atmosféry dupotu kopýt v panenskej prírode Slovenského raja.

K našim službám patria aj kurzy jazdenia pod dohľadom skúsených inštruktorov, ktorí sú Vám kedykoľvek k dispozícii a pre najmladších jazdcov máme pripravenú kruhovku (jazdenie do kruhu v sprievode inštruktora).

CYKLOTURISTIKA

Vedeli ste, že jednoznačne najťažší, ale i najkrajší trail na Slovensku je v okolí ranča, a to priamo na Kráľovu hoľu? Obsahuje všetko, čo má dobrý trail obsahovať. Brutálne výšľapy, divoké zjazdy aj trialové pasáže. To všetko takmer dvetisíc metrov nad morom. A čo tak krížom cez Národný park Slovenský raj. ÁNO je to možné, Glacká ceste je pripravená splniť Vaše najtajnejšie sny.

REŠTAURÁCIA A CATERING

Reštaurácia postavená v zrubovom štýle je typická svojim nezameniteľným vzhľadom, doplneným charakteristickou hudbou v štýle country.

Kuchyňa je zameraná na prípravu slovenských špecialít akými sú napríklad bryndzové halušky, strapačky, či pirohy. Všetky jedlá sú pripravované vždy čerstvé a z kvalitných surovín.

Reštauračné priestory s kapacitou 50 miest sú vhodnými na prípravu svadieb, osláv, jubileí či firemných akcíí, teambuildingov a podobne. Súčasťou reštaurácie je aj letná terasa s kapacitou 85 miest.

Zaujímavosti:

V rámci turistiky možná návšteva Vysokých Tatier a kultúrno - historických pamiatok v okolí napr./zrenovovaný kaštieľ v Betliari, hrad Krásna Hôrka, Spišský hrad a zrúcaniny Muránskeho hradu.

V letnej sezóne možnosť plávania, člnkovania aj rybárčenia na neďalekej vodnej nádrži Dedinky, hubárčenie a zber lesných plodov. V zimnej sezóne bežecké lyžovanie priamo v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni alebo zjazdové lyžovanie na Dedinkách, Vernári.

Otváracie hodiny:

Ubytovanie  
Check in: od 14:00 do 20:00
Check out: do 10:00
   
Reštaurácia  
Pondelok - Nedeľa od 08:00 do 20:00

Otázka

  Odoslať správu