Marian Šupa - záhradná technika

Adresa: Hollého 164,
92207 Veľké Kostoľany
Telefón: 033 773 14 71
033 778 28 67
E-mail: supa@supa.sk
Web: www.supa.sk
E-shop: eshop.supa.sk

Video prezentácia

Založenie:

Firma Marián Šupa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Od začiatku svojej existencie sa zaoberá predajom malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru.

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Naša firma vyrába malotraktory, predáva záhradnú techniku ako sú napr. kosačky, krovinorezy , mulčovače, vertikulátory, rotavátory, plotostrihy, postrekovače, lesnú techniku ako napr. motorové píly, štiepačky dreva a komunálnu techniku, ako napr. komunálne traktory, malotraktory, fukáre a vysávače, motorové kosačky, komunálne stroje od všetkých renomovaných svetových značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou záhradnej techniky.

Radi Vám poradíme, aký stroj a na aké práce je vhodný do Vašej záhrady, parku či lesa a poskytneme Vám vyskúšanie si stroja v ideálnych podmienkach v našom areáli.

Zaujímavosti:

Na všetky stroje u nás zakúpené vykonávame v našom odbornom servise o rozlohe 250 m2 všetky záručné a pozáručné opravy a dodávku náhradných dielov.

Marian Šupa - záhradná technika Veľké Kostoľany, 1Marian Šupa - záhradná technika Veľké Kostoľany, 1Marian Šupa - záhradná technika Veľké Kostoľany, 1
Vyhľadať trasu