Zelený benzín

Štúrova 885/95,
952 01 Vráble
Zobraziť na mape
+421 917 942 246
+421 905 654 746
info@zelenybenzin.sk
www.zelenybenzin.sk


Video v príprave

Fotogaléria

Zelený benzín Vráble, 1Zelený benzín Vráble, 1Zelený benzín Vráble, 1

Založenie:

Spoločnosť LPP gmbh, s. r. o. bola založená v roku 2019 s pôvodným zámerom vykonávať zámočnícke, zváračské a potrubárske práce. Po úspechoch najmä na Nemeckom trhu sa firma začala špecializovať na distribúciu a predaj zeleného-eko benzínu na Slovensku.

Spádová oblasť klientov:

Zelený benzín sú vysokokvalitné špeciálne palivá, ktoré chránia Vaše zdravie, motory Vašich zariadení a životné prostredie. Používajú sa tam, kde sú ľudia priamo vystavení výfukovým plynom z motorových píl, kosačiek na trávu, nástrojov na rezanie listov, modelov lietadiel, koľajových vozidiel, krovinorezov, vysávačov lístia, lodných motorov alebo závodných motokár.

Služby, produkty, špecializácia:

HERCUTEC špeciálne palivá sú vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu takmer bez obsahu olova, benzolu a síry alebo iných aróm poškodzujúcich zdravie a životné prostredie. Tým je umožnené čisté spaľovanie, zabraňuje sa usadeninám v motore a zvyšuje sa životnosť Vašich zariadení.

HERCUTEC 2T bol vyvinutý špeciálne pre použitie v 2-taktných motoroch. Náš zelený benzín typu HERCUTEC 2T je pripravený na použitie v zmesi s plne syntetickým a biologicky rozložiteľným vysoko výkonným motorovým olejom.

HERCUTEC 4T vyhovuje svojou špeciálnou formulou najvyšším nárokom a zabezpečuje spoľahlivú a ekologickú prevádzku vašich strojov. Vďaka svojmu spaľovaniu bez zápachu a dymu sa hodí veľmi dobre pre kryté motorové haly.

Zaujímavosti:

ZelenýBenzín je takmer bez karcinogénneho benzénu, ako aj olova, síry a iných aromatických látok, ktoré sú škodlivé pre životné prostredie, horí takmer bez dymu a sadzí a neobsahuje etanol a rozpúšťadlá. Konvenčné motorové benzíny sú zložité zmesi ľahkých uhľovodíkov. Vyrábajú sa z komponentov ropnej rafinérie a používajú sa ako palivá v sektore osobných automobilov. Tieto uhľovodíky môžu mať toxický účinok na ľudský organizmus ako aj na naše životné prostredie.

Hospodárske informácie

Zelený benzín Vráble

Obchodné meno

LPP gmbh, s. r. o.

Sídlo

Malé Chyndice 74, Malé Chyndice

PSČ

95154

IČO

52744531

IČ DPH

SK2121127096

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

12.11.2019

Obrat spoločnosti2021: 439 076€

Spoločník

Lenka Illésová, podiel: 100%

Konateľ

Peter Illés

Predmet činnosti

Výroba ostatných kovových výrobkov i n.

TOP prémiové firmy