Vyhľadávaniue

Ubytovanie Skalica - celkovo 11 výsledkov

Didaktik Rental II, s.r.o.

Pod Kalváriou 22,
90901 Skalica

Didaktik Rental, s.r.o.

Pod Kalváriou 22,
90901 Skalica

DUGI s.r.o.

Škarniclovská 115/30,
90901 Skalica

EKOfarma Zlatnícka dolina, spol. s r.o.

Horská cesta 1806/27,
90901 Skalica

Eva Belianská Kalendová - Evak

R.Z. AMOR Zlatnícka dolina,
909 01 Skalica

František Srholec - AMOR

Zlatnícka dolina 7218,
90901 Skalica

Hotel sv. Ludmila, a.s.

Tehelňa 2595/40,
90901 Skalica

HOTEL sv. Michal, s.r.o.

Potočná 260/40,
90901 Skalica

SATEL SLOVAKIA

D.Jurkoviča 327/28,
909 01 Skalica

Silvester Halaš

Zlat.dol. 7201,
909 01 Skalica


TL Slovakia s.r.o.

Sudoměřická 2451/19,
90901 Skalica

Ubytovanie Skalica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru ubytovanie na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako ubytovacie zariadenia, ubytovanie, ubytovacie služby na Slovensku.

Hotel, penzión, chata, či apartmán? Vyberte si ubytovanie podľa Vašej predstavy a podľa Vašich preferencií. Vyberte si z bohatej ponuky ubytovacích zariadení na Slovensku.

Potrebujete sa ubytovať v rušnom meste, alebo naopak, hľadáte ubytovanie na samote a v pokoji prírody? Vyhľadajte si ponuky ubytovateľov na Slovenku a uľahčite si organizáciu svojho času. Vyhľadajte si ubytovateľov v lokalite, ktorú plánujete navštíviť. Rozhodnite sa, či dáte prednosť luxusnému hotelu alebo útulnej chate. Myslite včas na letné prázdniny, veľkonočnú dovolenku, či na Vianočné sviatky a zabezpečte si ubytovanie podľa Vašich predstáv.

Vyberte si izbu v penzióne alebo apartmán, či štúdio, pre väčší komfort Vás a Vašej rodiny. Ak ste menej nároční, nájdete si miesto v jednom zo slovenských motelov. Ak sa potrebujete rýchlo presunúť a stráviť niekde len jednu noc, ideálnym a nenáročným riešením je pre Vás turistická ubytovňa. Doprajte svojim deťom zážitok  a vezmite ich v lete do kempingu alebo chatovej oblasti.

Ak dávate prednosť ubytovaniu v súkromí, vyberte si izby, alebo celé objekty, ako napríklad rodinné domy, chalupa, chata, či prázdninový byt. Vyhľadajte si na jednom mieste všetky možnosti ubytovania na Slovensku od menej náročných, až po luxusné ubytovania  a uľahčite si plánovanie Vašich výletov, akcií, dovolenie, služobných ciest a ostatného vášho cestovania s potrebou nocľahu.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Apartmány, Autokempingy, Botely, Hotely alebo Kaštiele, Motely, Motoresty, Penzióny, Stredoškolské a vysokoškolské internáty ale aj Ubytovanie na chate, Ubytovne.