Vyhľadávaniue

Ubytovanie Banská Bystrica - celkovo 244 výsledkov


  Prémioví partneri

HOTEL LUX Banská Bystrica

Námestie slobody 2,
97401 Banská Bystrica

Penzión Holub Tajov

Tajov 217,
97634 Tajov


  Partneri

MILVAR, s.r.o.

Školská 9,
97401 Banská Bystrica


Ostatné firmy

3D LEASE s.r.o.

Pod Stráňou 17/A,
97409 Banská Bystrica

A - S - V, s.r.o.

Lipová,
97409 Banská Bystrica - Podlavice

A rate s.r.o.

Horná 50,
97401 Banská Bystrica

A-SKI LOM,s.r.o.

ul.prof.Sáru 44,
97401 Banská Bystrica

A-Z Gastro s.r.o.

Tatranská 88,
97411 Banská Bystrica

AJ prestige spol. s r.o.

Cesta k nemocnici 1727/31,
97401 Banská Bystrica

Altmayer, s.r.o.

Nad plážou 34,
97401 Banská Bystrica


AMARYS s.r.o.

Horná Strieborná 23/299,
97401 Banská Bystrica

AMIRE group s.r.o.

Tulská 5273/16,
97404 Banská Bystrica

Arquos Industrial, s. r. o.

Rudohorská 33,
97411 Banská Bystrica


Ubytovanie Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru ubytovanie na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako ubytovacie zariadenia, ubytovanie, ubytovacie služby na Slovensku.

Hotel, penzión, chata, či apartmán? Vyberte si ubytovanie podľa Vašej predstavy a podľa Vašich preferencií. Vyberte si z bohatej ponuky ubytovacích zariadení na Slovensku.

Potrebujete sa ubytovať v rušnom meste, alebo naopak, hľadáte ubytovanie na samote a v pokoji prírody? Vyhľadajte si ponuky ubytovateľov na Slovenku a uľahčite si organizáciu svojho času. Vyhľadajte si ubytovateľov v lokalite, ktorú plánujete navštíviť. Rozhodnite sa, či dáte prednosť luxusnému hotelu alebo útulnej chate. Myslite včas na letné prázdniny, veľkonočnú dovolenku, či na Vianočné sviatky a zabezpečte si ubytovanie podľa Vašich predstáv.

Vyberte si izbu v penzióne alebo apartmán, či štúdio, pre väčší komfort Vás a Vašej rodiny. Ak ste menej nároční, nájdete si miesto v jednom zo slovenských motelov. Ak sa potrebujete rýchlo presunúť a stráviť niekde len jednu noc, ideálnym a nenáročným riešením je pre Vás turistická ubytovňa. Doprajte svojim deťom zážitok  a vezmite ich v lete do kempingu alebo chatovej oblasti.

Ak dávate prednosť ubytovaniu v súkromí, vyberte si izby, alebo celé objekty, ako napríklad rodinné domy, chalupa, chata, či prázdninový byt. Vyhľadajte si na jednom mieste všetky možnosti ubytovania na Slovensku od menej náročných, až po luxusné ubytovania  a uľahčite si plánovanie Vašich výletov, akcií, dovolenie, služobných ciest a ostatného vášho cestovania s potrebou nocľahu.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Apartmány, Autokempingy, Botely, Hotely alebo Kaštiele, Motely, Motoresty, Penzióny, Stredoškolské a vysokoškolské internáty ale aj Ubytovanie na chate, Ubytovne.