Vyhľadávaniue

Ubytovanie Bratislava - Petržalka - celkovo 8 výsledkov

Bergland s.r.o.

Budatínska 16,
85106 Bratislava - Petržalka

Bosorka Bar & Restaurant

Dolnozemská cesta,
82105 Bratislava - Petržalka

DOMEXI GROUP, s.r.o.

Kopčianska 2970/88,
851 01 Bratislava - Petržalka

Jedáleň u Hraničiarov

Námestie hraničiarov 1,
85103 Bratislava - Petržalka

KaVečko s. r. o.

Márie Medveďovej 1/A,
85104 Bratislava - Petržalka

Regent and Co., spol.s r.o.

Vlastenecké nám. 3,
85101 Bratislava - Petržalka

Štefánia Štiaková - Stefi

Šustekova 23,
851 04 Bratislava - Petržalka

Zuzana Badová

Budatínska 81,
851 06 Bratislava - Petržalka


Ubytovanie Bratislava - Petržalka

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru ubytovanie na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako ubytovacie zariadenia, ubytovanie, ubytovacie služby na Slovensku.

Hotel, penzión, chata, či apartmán? Vyberte si ubytovanie podľa Vašej predstavy a podľa Vašich preferencií. Vyberte si z bohatej ponuky ubytovacích zariadení na Slovensku.

Potrebujete sa ubytovať v rušnom meste, alebo naopak, hľadáte ubytovanie na samote a v pokoji prírody? Vyhľadajte si ponuky ubytovateľov na Slovenku a uľahčite si organizáciu svojho času. Vyhľadajte si ubytovateľov v lokalite, ktorú plánujete navštíviť. Rozhodnite sa, či dáte prednosť luxusnému hotelu alebo útulnej chate. Myslite včas na letné prázdniny, veľkonočnú dovolenku, či na Vianočné sviatky a zabezpečte si ubytovanie podľa Vašich predstáv.

Vyberte si izbu v penzióne alebo apartmán, či štúdio, pre väčší komfort Vás a Vašej rodiny. Ak ste menej nároční, nájdete si miesto v jednom zo slovenských motelov. Ak sa potrebujete rýchlo presunúť a stráviť niekde len jednu noc, ideálnym a nenáročným riešením je pre Vás turistická ubytovňa. Doprajte svojim deťom zážitok  a vezmite ich v lete do kempingu alebo chatovej oblasti.

Ak dávate prednosť ubytovaniu v súkromí, vyberte si izby, alebo celé objekty, ako napríklad rodinné domy, chalupa, chata, či prázdninový byt. Vyhľadajte si na jednom mieste všetky možnosti ubytovania na Slovensku od menej náročných, až po luxusné ubytovania  a uľahčite si plánovanie Vašich výletov, akcií, dovolenie, služobných ciest a ostatného vášho cestovania s potrebou nocľahu.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Apartmány, Autokempingy, Botely, Hotely alebo Kaštiele, Motely, Motoresty, Penzióny, Stredoškolské a vysokoškolské internáty ale aj Ubytovanie na chate, Ubytovne.