Vyhľadávaniue

Taxislužby Prešov - celkovo 12 výsledkov

Daniel Tomáš

Antona Prídavku 4851/26,
080 01 Prešov

Filip Fedor

Mudroňova 4961/5,
080 01 Prešov

GOLD ONE, s. r. o.

Višňová 6505/2,
08001 Prešov

HALO TAXI, s.r.o.

Konštantinová 6,
08001 Prešov

HOTEL DUKLA - TAXI, s.r.o.

Sibírska 7087/10,
08001 Prešov

P.S. MONTER s.r.o.

Prostějovská 28,
08001 Prešov

P.S.X. II s.r.o.

Levočská 2,
08001 Prešov

P.S.X. s.r.o.

Levočská 2,
08001 Prešov

Samkol s.r.o.

Majakovského 13027/9,
08001 Prešov

Stavba Taxi s.r.o.

Železničná 37,
08006 Prešov


THREE DIAMONDS, s.r.o.

Bardejovská 25,
08006 Prešov

Tomáš Marcík

Na Rúrkach 6215/21,
080 01 Prešov

Taxislužby Prešov

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.