Vyhľadávaniue

Taxislužby Košice - celkovo 13 výsledkov

ABe partners s.r.o.

Ždiarska 14/1443,
04020 Košice

CAB s.r.o.

Rastislavova 93,
04001 Košice

Calculate Cloude sk, s.r.o.

Werferova 1,
04011 Košice

CASSOVIA, s.r.o.

Kremnická 49,
04011 Košice

Euro Parcel s.r.o.

Textilná 5,
04012 Košice

HAND FG, s.r.o.

Štúrova 1393/17,
04001 Košice

Limousin travel, s.r.o.

Pod Furčou 7,
04001 Košice

mallbooking.com s.r.o.

Súľovská 5808/21,
04011 Košice

MOAD s.r.o.

Jesenná 6,
04001 Košice

P.e.g.a.s, s.r.o.

Szakkayho 40/1,
04001 Košice


Študent Taxi Košice, s.r.o.

Garbiarska 5,
04001 Košice

TAXCAR s.r.o.

Južná trieda 93,
040 01 Košice

VIP SERVIS s.r.o.

Werferova 3,
04011 Košice


Taxislužby Košice

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.