Vyhľadávaniue

Strechy, strešné krytiny Prievidza - celkovo 10 výsledkov

ALFAPLAST trade, s.r.o.

Šumperská 2,
97101 Prievidza

Dachsysteme s. r. o.

J. Roháča 906/1,
97101 Prievidza

Helena Rafayová - HESTAV

Hodžu 7,
97101 Prievidza

I N P R O , spol. s. r.o.

Priemyselná 12A,
97104 Prievidza

INCON, spol. s r.o.

Priemyselná 6,
97101 Prievidza

IZONES, s. r. o.

Ulica Ľ. Ondrejova 17A/1905,
97101 Prievidza

LM strechy spol. s. r. o.

Riečna ulica 75/2,
97101 Prievidza

Roman Jevčič PODLAHY

Malookružná 21/4,
97101 Prievidza

STAVKROV PS, s.r.o.

Nábr. A. Kmeťa 135/10,
97101 Prievidza

TIPSTAV s.r.o.

Ľ. Podjavorinskej 2736/17,
97101 Prievidza


Strechy, strešné krytiny Prievidza

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru strechy, strešné krytiny na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako strechy, krovy, strešné krytiny, strešné systémy, odkvapy, strešné okná na Slovensku.

Potrebuje strecha Vášho domu rekonštrukciu? Či už novú strechu alebo jej rekonštrukciu, výmenu krytín alebo len časti strechy, nájdite si pre svoj objekt akýkoľvek firmy a predajne, v ktorých si zabezpečíte všetko, čo potrebujete.

Nájdite si vhodné materiály nie len  pre strechy, ale aj stropy, krovy, strešné krytiny a ďalšie príslušenstvo, ako napríklad spojovacie materiály, plechy, asfaltový šindeľ, fólie, okná, klampiarske výrobky, výrobky pre pokrývačov a tak ďalej. Rozhodnite sa pre firmu, ktorá sa postará o Vaše klasické strechy, atypické strechy, moderné strechy, ploché strechy, oceľové strechy, krytiny so stojatou drážkou, krytiny so škridlovým efektom a trapézové profily a ďalšie.

Overte si taktiež doby záruk, ktoré ponúkajú predajne strešných krytín a tiež ďalšie služby, ako napríklad doprava, poradenstvo a podobne. Tiež sú dôležité certifikované materiály a predajcovia. Rozhodnite sa aj podľa značiek, ako napríklad Bramac, Maslen, Terran, Tondach a ďalších.

Pri výbere strešnej krytiny sa sústreďte na typ strešnej krytiny, ktorú preferujete. Vyberte si zo širokej ponuky plastových, betónových, pálených, plechových, laminátových, či asfaltových krytín. Tiež je dôležité vybrať si to správne prevedenie strešnej krytiny. K dispozícii máte napríklad reformnú škridlu, veľkoplošnú škridlu, plochu, falcovú, či hladkú škridlu a mnoho iných. Z bohatého výberu strešných krytín si tu správnu pre seba vyberiete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Strechy, strešné krytiny Košice, Strechy, strešné krytiny Spišská Stará Ves, Strechy, strešné krytiny Hertník, Strechy, strešné krytiny Strážske, Strechy, strešné krytiny Rimavská Sobota, Strechy, strešné krytiny Bratislava, Strechy, strešné krytiny Rišňovce, Strechy, strešné krytiny Martin, Strechy, strešné krytiny Fiľakovo, Strechy, strešné krytiny Malacky a v ďalších.