Slovensky-med.sk výroba a predaj medu

Adresa: Boženy Němcovej 958/51,
99001 Veľký Krtíš
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Slovensky-med.sk výroba a predaj medu Veľký Krtíš, 1Slovensky-med.sk výroba a predaj medu Veľký Krtíš, 1Slovensky-med.sk výroba a predaj medu Veľký Krtíš, 1

Založenie:

História včelárenia v našej rodine začala už pred vyše 70 rokmi. So včelárením začali traja bratia z rodine Feketeovcov pred viac ako 70 rokmi.

Počet zamestnancov:

Ja Peter Pišák som vnukom Štefana Feketeho. Môj starý otec včeláril výhrade v úľoch vlastnej výroby, ktoré si doma sám vyrábal. Včeláril výhrade v neuteplených drevených úľoch. Používal väčšinou nádstavkové úle ale na včelnici sa našlo aj zopár ležanov. Môj starý otec sa zameriaval výhradne na produkciu kvalitného medu, vzhľadom k polohe včelnici to bol repkový, agátový a zmiešaný kvetový med.

Spádová oblasť klientov:

Banskobystrický kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Výroba a predaj sušeného včelieho peľu, Slovenského včelieho medu a iných včelích produktov priamo od včelára s tradíciou včelárenia od roku 1944.

Agátový včelí med s výrezom medového plástu
Farebné voskové sviečky
Adventné sady sviečok
Sušený včelí peľ
Včelí med
Agátový včelí med
Pastovaný - Repkový včelí med
Pastovaný - Slnečnicový včelí med
Repkový včelí med
Slnečnicový včelí med
Vosk
Voskové sviečky
Liate sviečky
Medzistienkové (točené) sviečky

Ocenenia:

Diplom za 1. miesto v kategórii peľ
v súťaži o najlepší peľ z príležitosti Celoštátnej poľnohospodárskej výstavy Agrokomplex 2018 organizovaný Slovenským zväzom včelárov (SZV)

Diplom za 2. miesto v kategórii agátový med
v súťaži o najlepší agátový med z príležitosti Celoštátnej poľnohospodárskej výstavy Agrokomplex 2018 organizovaný Slovenským zväzom včelárov (SZV)

Osvedčenie ochrannej známky Slovenský med - SHR
povolenie na používanie ochrannej známky Slovensky med pre včelára Petra Pišáka - Apis Original - SHR

Zaujímavosti:

Mojím cieľom je zamerať sa v prvom rade nie na kvantitu ale na kvalitu ponúkaných výrobkov aby výrobky ktoré si kúpite od nás mali vždy najvyššiu kvalitu akú je možné široko ďaleko kúpiť.

Prostredníctvom tejto web stránky www.Slovensky-Med.sk ponúkame a predávame iba med z vlastnej včelnice, med nevykupujeme od iných včelárov ani neponúkame med alebo iné produkty ich včelárov ako Petra Pišáka.

Otázka

  Odoslať správu