Skiarena Fačkovské sedlo

Fačkovské sedlo - Salaš Kľak 146,
97215 Klačno
Zobraziť na mape
0918 397 949
0907 438 811
info@klakpd.sk
www.skiarena-fackovskesedlo.sk


Video v príprave

Fotogaléria

Skiarena Fačkovské sedlo Klačno, 1Skiarena Fačkovské sedlo Klačno, 1Skiarena Fačkovské sedlo Klačno, 1

Spádová oblasť klientov:

Salaš sa nachádza v Trenčianskom kraji.
Horský hotel Kľak sa nachádza v Žilinskom kraji.

Služby, produkty, špecializácia:

- Horský hotel Kľak - Horský hotel Kľak s kapacitou 50 lôžok ponúka ubytovanie v prírode. K dispozícii sú dvojposteľové, trojposteľové izby a apartmán.

- Komfortné apartmány - Komfortné ubytovanie v troch apartmánoch zariadených vo vidieckom štýle sa nachádza v centrálnej drevenej kolibe s reštauráciou. Ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí hľadajú štýl, pohodlie a kvalitné služby.

- Horská chata Alpina - Doprajte si zaslúžený oddych so svojou rodinou či priateľmi v očarujúcom prostredí medzi Malou Fatrou a Strážovskými vrchmi na výnimočnej Chate Alpina, kde na Vás čakajú nádherne scenérie a božské ticho.

- Firemné akcie, teambuilding - Firemné akcie a teambuildingové aktivity prispievajú k združeniu kolektívov, zlepšeniu pracovných výkonov a prinášajú silné zážitky. Kongresová miestnosť Kľak s kapacitou 40 osôb je vhodná na realizovanie školení, porád, teambuildingov a iných akcií.

- Rezevovanie - Svadby a Oslavy

- Reštaurácia Salaš Kľak - Reštaurácia Salaš Kľak ponúka celoročnú možnosť stravovania a občerstvenia. V príjemnom prostredí drevenej koliby zasadenej v nádhernej prírode Fačkovského sedla si môžete vychutnať špeciality slovenskej ale aj svetovej kuchyne.

Reštaurácia s kapacitou 80 miest na sedenie sa zameriava na kvalitnú gastronómiu založenú na lokálnych surovinách a tradičných receptoch. V jedálnom lístku nájdete kompletnú ponuku zahŕňajúcu raňajky, polievky, domáce špeciality, bezmäsité jedlá, jedlá zo salaša aj z rybníka aj sladké dobroty z vlastnej komôrky. Samostatnú kapitolu tvoria grilované špeciality z ponuky Grill bufetu.

- Wellness a fitness - Po náročnej turistike po našich horách si doprajte oddychu v novom wellness centre s panoramatickým výhľadom na okolité horské prostredie s výhľadom na vrch Kľak. Úžasný relax si doprajete v troch saunách – suchej, parnej a bylinkovej, vyskúšať môžete vedro odvahy alebo zážitkovú sprchu a rozjímať budete vo veľkej vírivke. Odpočinúť si môžete v útulnom tepidáriu s relaxačnou hudbou a anatomicky tvarovanými ležadlami. Tento priestor Vám ponúka dostatočný čas na relax a odbúranie stresu.

Svoje svaly si môžete pretiahnuť v novom fitness centre.

Zaujímavosti:

Okolie Skiareny Fačkovské sedlom ponúka návštevníkom nepreberné množstvo možností trávenia voľného času. Celoročne sa o príjemný relax na horách stará predovšetkým príroda. Zimné obdobie je ideálne na lyžovanie, letné mesiace lákajú na turistické výlety do okolia.

Atraktívnu ponuku voľnočasových aktivít dopĺňajú aj výlety do okolia zamerané na spoznávanie vlastnej kultúry a histórie.

Návšteva miniZOO Salaš Kľak je skvelou príležitosťou ako stráviť čas s vaším dieťaťom a zároveň sa vrátiť v spomienkach do detstva.

Skiarena Fačkovské sedlo poskytuje rekreácie detí a mládeže už 10 rokov, počas ktorých prinášame možnosť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti spolužiakov. Areál obkolesený prírodou je vhodný na športové i vzdelávacie aktivity.

Hospodárske informácie

Skiarena Fačkovské sedlo Klačno

Obchodné meno

KLAK, s.r.o.

Sídlo

Fačkovské sedlo - Salaš Kľak 146, Klačno

PSČ

97215

IČO

36775550

IČ DPH

SK2022380294

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

500 000,00€

Dátum vzniku

11.05.2007

Obrat spoločnosti2019: 966 059€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Spoločník

Katarína Januščáková, podiel: 50%

Spoločník

Ing. Marián Januščák, podiel: 50%

Konateľ

Ing. Marián Januščák

Konateľ

Katarína Januščáková

Konateľ

Vladimír Uhliarik

TOP prémiové firmy