Vyhľadávaniue

Salóny krásy - celkovo 3 výsledkov


  Prémioví partneri

DERMABELLE

Jána Reka 8964/2C,
010 01 Žilina

ENVA medic & beauty salon

Daxnerova 493/3,
979 01 Rimavská Sobota

KAMALA - estetická klinika

J.M. Hurbana 346,
01001 Žilina


Salóny krásy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru kozmetické salóny, salóny krásy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako kozmetický salón, kozmetické služby, salón krásy, líčenie, starostlivosť o pleť, čistenie pleti, starostlivosť o vlasy, účesy na Slovensku.

Na Slovensku máme mnoho salónov krásy. Z nich si vyberte kozmetický salón, ktorý k Vám bude nie len blízko, ale odvedie tiež kvalitnú a esteticky dokonalú prácu, po ktorej sa budete cítiť, ako znovuzrodená. Hľadajte si tiež taký salón, ktorý sa precízne postará aj o pánov.

Chcete si upraviť nechty na manikúre, či pedikúre, nechať sa učesať profesionálom v kaderníctve, nechať si vymasírovať unavené telo na masáži, opáliť sa v soláriu, či nalíčiť sa na svadbu? Všetko pohromade, ale aj jednotlivé služby zvlášť si nájdete vo svojom obľúbenom kozmetickom štúdiu.

Zamerajte sa na jednotlivé kroky, na základe ktorých sa rozhodnete pre konkrétny kozmetický salón. Čistenie a ošetrenie pleti a tela, permanentný make up, líčenie, depilácie, masáže, výplne pier, hair tattoo, laserová epilácia a mnoho ďalších.

 V dobrom kozmetickom salóne Vám ponúknu aj doplnkové služby, ako profesionálne poradenstvo a predaj kvalitnej a špecifikovanej kozmetiky, školenia a kurzy. Takisto Vám vedia ponúknuť aj lekárske zákroky aplikované špičkovými odborníkmi. Vyberte si svoj salón aj podľa nadštandardných  služieb ako napríklad omladzovacie kúry, liečbu celulitídy a rôzne fit programy.

Okrem blízkosti k vášmu bydlisku, či pracovisku je  dôležitým faktorom aj prostredie salónu, v ktorom sa budete cítiť dobre, hudba svetlo a samozrejme odborníci, od ktorých budete vychádzať vždy krajší, oddýchnutí a s úsmevom na tvári.

Či už hľadáte kozmetický salón kvôli jednoduchším zákrokom, ako úprava obočia a mihalníc, depilácie tváre a tela, alebo dlhé masáže a zložité účesy, všetko si to vyhľadáte na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Kozmetické salóny, salóny krásy Košice, Kozmetické salóny, salóny krásy Bratislava, Kozmetické salóny, salóny krásy Banská Bystrica, Kozmetické salóny, salóny krásy Košice - Západ, Kozmetické salóny, salóny krásy Košice - mestská časť Západ, Kozmetické salóny, salóny krásy Košice - mestská časť Staré Mesto, Kozmetické salóny, salóny krásy Rožňava, Kozmetické salóny, salóny krásy Michalovce, Kozmetické salóny, salóny krásy Trnava, Kozmetické salóny, salóny krásy Košice - mestská časť Juh a v ďalších.