Vyhľadávaniue

Ponožky, podkolienky, pančuchový tovar - celkovo 4 výsledkov

Stanislav Kuka - Winer, ponožky

Drevená 9,
96901 Banská Štiavnica

COLLM - ponožky, návleky a fitnes legíny

Železná 1, Pršianska terasa,
974 05 Banská Bystrica

SOXLAND.SK - ponožky, rukavice, termo prádlo

Okružná 15/2,
97251 Handlová

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Mierová 1,
059 21 SvitPotrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru ponožky, podkolienky, pančuchový tovar na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako dámske ponožky, pánske ponožky, detské ponožky, kojenecké ponožky, pančuchy, pančušky, pančucháče, športové ponožky, zdravotné ponožky, členkové ponožky, podkolienky, nadkolienky, termo ponožky, pančuchové nohavice na Slovensku.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac týchto firiem nájdete v mestách Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Poprad a ďalších.

Mať nohy v suchu a teple je základ. Určite aj Vy dbáte na to, čo máte na nohách. Ak si dáte záležať na kvalite, vyberte si predajňu, v ktorej si nakúpite ponožky, podkolienky, či rôzny pančuchový tovar špecificky a presne pre Vás.

Ak ste športovo založení, určite si vyhľadáte to, čo je pre Vaše nohy najprospešnejšie. Dámske a pánske kompresné podkolienky na beh, cyklistiku, fitness, crossfit, workout, halové športy aj turistiku. Ich konštrukcia rozdeľuje silu kompresie v rôznych častiach podkolienky. V oblasti členku je kompresia najvyššia, vďaka tomu napomáhajú cirkulácii krvi smerom hore k srdcu. Tieto podkolienky pomáhajú predchádzať vzniku nepríjemným ekzémom a plesniam. Kúpte si tiež kompresné návleky a ponožky, zdravotné ponožky s neškrtiacim lemom, športové ponožky, trekingové ponožky, lyžiarske ponožky, bežecké a  fitness legíny a tiež doplnky.

Zaobstarajte si tiež ponožky do spoločnosti, či veselé farebné ponožky pre Vaše deti, ktoré spĺňajú kritéria na ergonómiu, spôsob namáhania ľudskej nohy a na vytvorenie optimálnych klimatických podmienok pre nohy. Vyberajte ponožky a podkolienky, ktoré boli skúšané a certifikované skúšobným ústavom a plnia všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti.

Nájdite si pre seba pančuchy, ktoré si vyberiete z plného veľkostného a farebného sortimentu. Dbajte aj na kvalitu materiálu a rozhodnite sa pre 100% bavlnu, alebo bavlnu v kombinácií s elastickými materiálmi, v ktorých už sú antibakteriálne úpravy.

Nájdite si pre seba tie pravé pančuchy renomovanej značky, ako napr. Bepon, Alain Delon, Hugo Boss, C&A, Lacoste,Falke, Burlington, Cerutti 1881, Fiore, Gatta, Belinda, Obsessive . Vyhľadajte si tovar, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Z veľkého výberu  si nájdite pre seba pančuchy 10 - 50 den a viac, samodržiace, tvarujúce, pančuchové sety, legíny, pančušky, silonky, sexi pančušky, podväzky, podväzkové pásy, podkolienky. Vyberte si, či chcete vzorované pančuchy, pančuchové nohavice hladké, podporné, sieťované, spoločenské, tehotenské, alebo zdravotné. Nájdite si tiež návleky - štucne, ale aj nadrozmerné pančuchy, pančuchy pre nevesty, pančuchy v spreji , erotické pančuchy, sieťované pančuchy, či klasické jednofarebné.

Ak chcete urobiť viac pre svoje zdravie, rozhodnite sa pre zdravotné pančuchy lýtkové, stehenné, cestovné alebo na kŕčové žily, či pre diabetikov. Výber, aký potrebujete nájdete na jednom mieste.