Vyhľadávaniue

Krby, kachle a pece - celkovo 2 výsledkov


  Prémioví partneri

AQUAUNIVERSAL, s.r.o.

Gemerská cesta 4/7,
984 01 Lučenec


  Odporúčané firmy

RENO-THERM, s. r. o.

Sklárska 593/41,
98701 Poltár


Krby, kachle a pece

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru krby, kachle a pece na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako krby, kachle, akumulačné pece, kozuby, krbová vložka, kachľová pec, postavenie krbu na Slovensku.

Máte radi dlhé zimné večery strávené pri ohni? Skvelým riešením sú krby, kachle a pece. Nájdite si produkt, ktorý bude ideálny do Vášho domu, bytu, chaty, chalupy, penziónu, hotelu,  alebo iného ubytovacieho zariadenia.

Či už hľadáte spôsob, ako sa zahriať alebo chcete krásnu dekoráciu do svojich domov a záhrad, vyberiete si z ponuky krbov. Rôzne dizajnové kúsky prinesú domov nie len teplo a radosť, ale aj vizuálny zážitok. Poseďte si s rodinou a priateľmi pri dekoratívnom krbe na zemný plyn, zahrejte sa pri krbe z tehál a vychutnajte si praskanie ohňa priamo vo svojej domácnosti. Pripravte známym nezabudnuteľnú grilovačku so záhradným krbom, ktorý bude dominantou Vašej záhrady.

Potrebujete efektívne vykúriť miestnosti? Rozhodnite sa pre kachle, ktoré  Vám udržia teplo, nakoľko zabraňujú nasávaniu vzduchu z miestnosti do komína a jeho následný únik. Vyberte si z ponuky rôznych materiálov na výrobu kachlí, ako sú kov, keramika, betón, či ohňovzdorné murivo. Okrem účinného zahriatia miestnosti Vám kachle posúžia, ako krásny dekoratívny prvok vo Vašej domácnosti.

Záleží vám na nízkej spotrebe dreva? Rozhodnite sa pre pec. Akumulačné pece, krbové pece, keramické pece, mastencové pece Vám zaručia dlhodobé príjemné, sálavé teplo po nahriatí. Vyberte si tiež z ponuky pecí s rúrou na pečenie a ohúrte známych chlebíkom, či pizzou priamo z pece.  Nájdite si všetko dôležité o teple v domove na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Krby, kachle a pece Košice, Krby, kachle a pece Bratislava, Krby, kachle a pece Banská Bystrica, Krby, kachle a pece Zvolen, Krby, kachle a pece Trnava, Krby, kachle a pece Liptovský Mikuláš, Krby, kachle a pece Veľká Lomnica, Krby, kachle a pece Galanta, Krby, kachle a pece Poprad, Krby, kachle a pece Marianka a v ďalších.