Husacina a penzión Karolína

Adresa: Vajnorská cesta 2,
900 26 Slovenský Grob
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Husacina a penzión Karolína Slovenský Grob, 1Husacina a penzión Karolína Slovenský Grob, 1Husacina a penzión Karolína Slovenský Grob, 1

Založenie:

Husacím špecialitým sa venujeme od roku 2004.

Spádová oblasť klientov:

Penzión Karolína sa nachádza v gurmánsky známom a vyhľadávanom vidieckom prostredí na okraji obce Slovenský Grob, približne 20km od Bratislavy.

Služby, produkty, špecializácia:

Sme penzión so štýlovou reštauráciou, v ktorej si môžete celoročne vychutnať dochrumkava upečenú hus a lahodnú husaciu pečeň. A k nej si môžete vybrať z viac ako 500 druhov vín v našej unikátnej vínnej pivnici.

Čaká vás vynikajúca, dochrumkava upečená hus a lahodná husaciu pečeň, ktoré sú pripravené podľa špeciálneho receptu dedeného už štvrtou generáciou našej rodiny v Slovenskom Grobe.

Ponúkame vám zážitok z degustácie so somelierom v našej exkluzívnej vínnej pivnici. Alebo máte záujem o sabráž? Či preferujete radšej návštevu nášho cigarovo-koňakového salónika?

Náš penzión vám poskytuje komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 23 lôžok (8 izieb a 1 apartmán). Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom

Husacie hody
Privátne degustácie
Ubytovanie

Zaujímavosti:

Celoročne ponúkame husacinu - regionálnu špecialitu Slovenského Grobu, jedlá medzinárodnej kuchyne, kvalitné víno a k tomu ubytovanie v komfortných izbách v rustikálnom prevedení.

Hospodárske informácie

Husacina a penzión Karolína Slovenský Grob

Obchodné meno

Zlatá hus, s.r.o.

Sídlo

Pezinská 2, Slovenský Grob

PSČ

90026

IČO

35899182

IČ DPH

SK2021905622

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

323 641,00€

Dátum vzniku

04.09.2004

Obrat spoločnosti2018: 406 237€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Konateľ

Miroslav Jajcay

Spoločník

Miroslav Jajcay, podiel: 100%

Otázka

  Odoslať správu