Vyhľadávaniue

Farby a laky Banská Bystrica - celkovo 2 výsledkov


  Prémioví partneri

HELA - farby, laky, omietky

Stavebná 8b,
97401 Banská Bystrica


  Partneri

B. S. O. s.r.o.

Zvolenská cesta 20,
97405 Banská Bystrica


Farby a laky Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru farby a laky na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako náterové hmoty, základné farby, vrchné farby, akrylátové farby, laky, moridlá, lazúry, miešanie farieb, miešacie centrum, tónovanie farieb na Slovensku.

Dlho plánujete vynoviť si dom, byt, kanceláriu, či celé firemné priestory novými, krajšími a žiarivejšími farbami? Vyberte si kvalitný materiál na rôzne činnosti od firiem a živnostníkov, ktorí sa venujú predaju farieb a lakov aj konkrétnym realizáciám.

Vyberte si takú predajňu, v ktorej priamo uvidíte miešacie centrum - pre vnútorné a vonkajšie farby, štruktúrové omietky a mozaikové omietky. Dajte dôraz na predajňu, kde Vás obslúžia miešaním farieb a omietok aj v menších množstvách a to aj na počkanie.

Zaujímate sa viac o exteriér? V takom prípade sa zamerajte nie len na fasádne omietky a farby, zatepľovanie, stierky, ale aj lepenie obkladov a dlažby, potery a podlahové stierky, betóny, sanáciu betónových konštrukcií, spevnené plochy, murovacie malty a spojivá.

Okrem farieb, lakov a omietok si zakúpte aj tapety a doplnky zo širokého výberu za výhodné ceny. Rozhodnite sa pre kvalitné Farby a laky na drevo, kov, steny, betón, laky a lazúry, špeciálne nátery, autospreje a autolaky, priemyselné farby , farby vodouriediteľné, epoxidové, polyuretánové, akryluretánové, alkydové, syntetické, asfaltové .

Vyhľadajte si  spoločnosť, ktorej hlavné ciele sú uspokojenie potrieb zákazníkov, vysoká odbornosť personálu a široký sortiment služieb a tovaru. Vyhľadajte si firmu, ktorá sa venuje slovenskej výrobe  kvalitných zahraničných farieb alebo spoločnosť, ktorá  mieša naše overené značky farieb.

Ak ste  firma, ktorá hľadá nátery pre svoje stavby, určite sa  budete zaujímať aj o ochranu oceľových konštrukcií pred koróziou a tiež nie len o predaj materiálu, ale aj samotnú realizáciu. Od návrhu až po vykonanie služby. Vyberte si preto farby ekologické za výhodné ceny.

Nájdite si značku, ktorú potrebujete,  napr. Esmal, Primalex, Balakryl, Johnstones, Praktik, PROGold, Bondex, či Henkel Slovensko. Všetko, čo pre svoj farebný interiér aj exteriér potrebujú Individuálni zákazníci  aj profi maliari si nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Farby a laky Banská Bystrica, Farby a laky Košice, Farby a laky Trebišov, Farby a laky Zvolen, Farby a laky Žilina, Farby a laky Martin, Farby a laky Púchov, Farby a laky Žiar nad Hronom, Farby a laky Prievidza, Farby a laky Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce a v ďalších.