ENVA medic & beauty salon

Daxnerova 493/3,
979 01 Rimavská Sobota
Zobraziť na mape
+421 917 559 033
enva.salonkrasnejpleti@gmail.sk
www.salonenva.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

ENVA medic & beauty salon Rimavská Sobota, 1ENVA medic & beauty salon Rimavská Sobota, 1ENVA medic & beauty salon Rimavská Sobota, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Kozmetika
Ponúkame širokú škálu kozmetických služieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby všetkých našich klientov. Naše procedúry zahŕňajú základné čistenie pleti, hydratáciu, anti-aging ošetrenia a mnoho ďalších. Používame len najkvalitnejšie produkty a techniky pre dosiahnutie zdravého a žiarivého vzhľadu pleti.

Medicínsko-kozmetické ošetrenia
Špecializujeme sa na medicínsko-kozmetické ošetrenia, ktoré zahŕňajú pokročilé techniky a prístroje pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Naše procedúry sú zamerané na riešenie problémov ako akné, pigmentové škvrny a vrásky, čím pomáhame našim klientom dosiahnuť krásnu a mladistvú pleť.

Ošetrenia s laserom
Naše laserové ošetrenia sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú riešenie pre trvalé odstránenie chĺpkov, zlepšenie textúry pleti alebo redukciu jaziev a strií. Využívame moderné lasery, ktoré sú bezpečné a účinné, pričom výsledky sú viditeľné už po niekoľkých sedeniach.

Masáž
Doprajte si chvíle relaxácie s našimi masážnymi službami. Ponúkame rôzne druhy masáží vrátane relaxačných, terapeutických a aromaterapeutických masáží, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia, obnoviť energiu a zlepšiť celkovú pohodu.

Pedikúra
Vaše nohy si zaslúžia špeciálnu starostlivosť. Naša ponuka pedikúr zahŕňa klasickú a liečebnú pedikúru, starostlivosť o nechty, odstránenie tvrdej kože a relaxačné masáže nôh. Naše profesionálne pedikérky zabezpečia, že vaše nohy budú vyzerať a cítiť sa skvelo.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 06:30 - 17:30
Utorok: 06:30 - 18:00
Streda: 06:30 - 17:30
Štvrtok: 06:30 - 17:30
Piatok: 06:30 - 18:00
Sobota: 08:00 - 13:00
Nedeľa: Zatvorené

Otázka

  Odoslať správu