DL-CLINIC cievna chirurgia

Rudlovská cesta 83,
97411 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
0907 386 220
dlclinicbb@gmail.com
www.dlclinic.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

DL-CLINIC cievna chirurgia Banská Bystrica, 1DL-CLINIC cievna chirurgia Banská Bystrica, 1DL-CLINIC cievna chirurgia Banská Bystrica, 1

Založenie:

DL Clinic bola otvorená dňa 1. októbra 2015 so zámerom poskytovať klientom individuálny a komplexný prístup. Pri zakladaní sme čerpali zo svojich dlhoročných skúseností, čo nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitnú starostlivosť od úvodnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každý klient mal najlepšiu možnú zdravotnú starostlivosť v našej klinike.

Spádová oblasť klientov:

DL-Clinic s radosťou privíta pacientov nielen z Banskej Bystrice, ale aj z Banskobystrického kraja a z celého Slovenska. Naša klinika je prístupná pre klientov z rôznych regiónov, a sme hrdí, že môžeme poskytovať vysoko kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre pacientov z celého Slovenska. Sme tu pre vás a pripravení poskytnúť najlepšie možné služby a starostlivosť v našom odbore.

Služby, produkty, špecializácia:

DL Clinic je moderná klinika s dlhoročnou skúsenosťou v liečbe kŕčových žíl a hemoroidov. Diagnostika ťažkostí pacienta spočíva v odobratí anamnézy na našej ambulancii, komplexnom klinickom vyšetrení vrátane ultrazvukového vyšetrenia žilového systému. V súčasnosti používame najmodernejšie liečebné technológie, medzi ktoré patri sklerotizácia a endovenózna laserová ablácia.

Sklerotizácia kŕčových žíl je vhodná pre menšie kŕčové žily a spravidla sa vykonáva pod LED alebo ultrazvukovou kontrolou. Pacient je po zákroku mobilný a môže sa vrátiť k bežným aktivitám.

 Pre pokročilejšie kŕčové žily je určená vnútrožilová laserová ablácia kŕčových žíl pomocou radiálneho laserového vlákna. Tento zákrok sa vykonáva operačným spôsobom, bez rezov, iba cez jemné vpichy, čo znamená minimálnu záťaž pre pacienta a rýchlu rekonvalescenciu. Po zákroku je pacient ihneď plne mobilný a môže sa vrátiť do svojho domáceho prostredia. Naše operačné sály a izby pacientov sú moderne zariadené a disponujú všetkým potrebným vybavením.

DL Clinic je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú najšetrnejšie riešenia pri liečbe kŕčových žíl a hemoroidov a zároveň očakávajú komfortné prostredie a nadštandardnú starostlivosť.

Zaujímavosti:

DL Clinic disponuje bezbariérovým prístupom z nášho súkromného parkoviska a umožňuje pohodlný vstup nielen do lekárne, ale aj na všetky pracoviská vo vnútri budovy. Vďaka výťahu sú dostupné všetky poschodia, čo zabezpečuje jednoduchú a prístupnú cestu pre všetkých pacientov. Okrem toho, pred klinikou sa nachádza zastávka MHD, čo zaručuje pohodlnú a jednoduchú dopravu pre našich klientov. Táto výhodná poloha umožňuje ľahký prístup k našim zdravotným službám pre pacientov všetkých vekových kategórií.

Otváracie hodiny:

RECEPCIA    
Pondelok: 07:00 16:00
Utorok: 07:00 16:00
Streda: 07:00 16:00
Štvrtok: 07:00 16:00
Piatok: 07:00 16:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Otázka

  Odoslať správu