BAUARD - stavba bez starostí

Adresa: Púpavová 3177/11,
97901 Rimavská Sobota
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

BAUARD - stavba bez starostí Rimavská Sobota, 1BAUARD - stavba bez starostí Rimavská Sobota, 1BAUARD - stavba bez starostí Rimavská Sobota, 1

Založenie:

Bauard je stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá realizuje výstavbu prevažne murovaných rodinných domov a objektov pozemných stavieb hlavne v Bratislave a blízkom okolí pre súkromných investorov. Vznikla v roku 2004 ako sesterská spoločnosť k architektonickej spoločnosti a projekčnému Ateliéru Rodinných Domov - ARD Projekt.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Výstavba rodinných domov v Bratislave a okolí. Hrubé stavby, strechy na klúč, murovanie z Ytongu, drobné záhradné stavby.

Zámerom a cieľom spoločnosti je stavať kvalitné, estetické a zároveň cenovo dostupné rodinné domy, v ktorých si klienti nájdu svoj ozajstný domov. Naša história a portfolio spokojných klientov je zárukou pre každého zákazníka, že Váš dom bude dokončený včas, v požadovanej kvalite a bez reklamácií! Pre svojich klientov nestaviame len domy, ale poskytujeme im balík nadštandardných služieb, od konzultácií projektanta, cez poradenstvo pri výbere materiálov, najnovších technických riešení, až po samotnú realizáciu diela.

O stavbe – čo robíme a ako
Ceny, ktoré od nás dostávate, sú poctivé. Vrátane všetkých vedľajších nákladov, bez skrytých záludností a dodatočných navyšovaní. Vzťah klienta a staviteľa pre nás nekončí odovzdaním domu. Budujeme dlhodobé vzťahy a tie sa dajú dosiahnuť iba slušnosťou a poctivosťou.
Na rozdiel od niektorých firiem naša stavba, jej zloženie a cena je komplexná. Považujeme za neslušné, pokiaľ sú na slovenskom trhu ponúkané domy bez základovej dosky. Základová doska je vždy podstatným nákladom, bez ktorého nie je možné dom realizovať. Tiež ide o zásadný parameter kvality a budúcej životnosti domu.

Typovo sa zameriavame na klasické murované domy. Ako hlavný materiál pre výstavbu preferuje murovací system Ytong. Považujeme ho pri stavbe rodinných domov ako jeden z najlepších a najkomplexnejších stavebných systémov.

Každý nami postavený dom obsahuje v základnej cene aj pevný betónový nosníkový strop a to aj v prípade, že podkrovie nie je využívané na bývanie. Zabezpečíme tým domu vysokú pevnosť a trvácnosť, znížime tým horizontálny tlak strechy na všetky steny a zabezpečíme možnosť kotviť rôzne technologické zariadnia do stropnej konštrukcie domu.

Realizáciu strechy robíme klasickým tesárskym systémom z kvalitného reziva. Spolu s betónovým stropom vzniká využiteľný podkrovný priestor, ktorý je možné využiť ako sklad - úložisko, prípadne ho zariadiť a využiť ako technickú miestnosť pre vykurovanie, vzduchotechniku, či iné technické vybavenie, ktoré by zaberalo vzácny obytný priestor prízemia. Zvyšujeme tým úžitkovú hodnotu domu. Strechu pokrývame kvalitnou strešnou krytinou Bramac, pri ktorej výrobca ponúka nadštandardnú záručnú dobu. Klampiarske doplnky používame z materiálu farbený hliník, ktorý odoláva korózii aj pri prípadnom poškodení vrchnej vrstvy farby. Ponúkame Vám pre Váš dom ľudovo povedané „zdravé črevá“, lebo pokiaľ tie nebudú v poriadku a dlhodobo funkčné, akékoľvek opravy sú už veľmi zložité a finančne náročné.

Pokiaľ sa rozhodnete časť stavby realizovať svojpomocne sme pripravení zhotoviť Vám aj príslušnú časť stavby, na ktorú si svojpomocne netrúfate. Napríklad krov, pokládku krytiny, klampiarske práce, murovanie a iné podľa vašich potrieb a dohody.

Súčasťou väčšiny domov sú aj doplnkové stavby garáží, prístreškov, altánkov a iné. Nakoľko je práca s drevom aj naším hobby, sme pripravení vyhovieť aj tejto vašej požiadavke. Realizujeme malé drevené záhradné stavby rôzneho druhu. Pracujeme s hobľovaným drevom a kvalitným tatranským profilom.

Zaujímavosti:

Počas našeho pôsobenia sme zrealizovali približne 60 rodinných domov.

Otázka

  Odoslať správu