Hotel a reštaurácia Fuggerov Dvor

Adresa: Selčiansky diel 596,
97611 Selce
Telefón: 048 321 99 88
E-mail: hotel@fuggerov-dvor.sk
Web: www.fuggerov-dvor.sk

Služby, produkty, špecializácia:

UBYTOVANIE:

Na Fuggerovom dvore nájdete štýlové ubytovanie s výhľadom na krásnu prírodu a okolie. Izby sú dvojlôžkové, dvojlôžkové s prístelkou, trojlôžkové, apartmány a kapacitou lôžok 41 a 9 prísteliek.

Štandardné izby – možnosť prístelky, TV, wifi free, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, fén

Apartmány – dve samostatné miestnosti, možnosť prístelky, TV, wifi free, kúpeľňa s vaňou, WC, fén

Apartmán LUX – dve samostatné spálne, obývacia miestnosť s krbom a TV, wifi free, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, fén, parkovacie miesto hneď vedľa apartmánu.

REŠTAURÁCIA:

Spojenie tradície s fantáziou v jedlách našich šéfkuchárov, to je to čo nájdete na Fuggerovom dvore, štýlovo zariadená reštaurácia, kde v zimnom období pri praskaní dreva v krbe si môžete vychutnať skvelé a jedinečné jedlá, ako sú napríklad tradičné slovenské špeciality. Cez víkend máme pripravené pre vás rôzne špeciality od našich kuchárov, ktoré v menu á la carte nenájdete.

Okrem iného u nás nájdete aj miestnosť, ktorá je vhodná pre školenia, workshopy, je predelená posuvnými dverami, ich uzatvorením vzniknú dve samostatné miestnosti. V takto vzniknutom priestore je väčšie súkromie, nerušené prostredie. Slúži aj ako miestnosť na raňajky pre ubytovaných hostí. Kapacita celej miestnosti je 45 miest. Možnosť menších školení v apartmáne alebo nočnom bare.

WELLNESS:

Chcete zabudnúť na každodenný stres a zhon? Nájsť oddych, relax, regeneráciu a načerpať nové sily? Toto všetko môžete zažiť v našom jedinečnom wellness centre s plaveckým bazénom, vírivou vaňou, dobrodružnou sprchou, 5 druhmi sáun a širokou možnosťou výberu masáží na objednávku aspoň deň vopred. Nádherný výhľad na Nízke Tatry sa vám naskytne z oddychovej zóny alebo priamo z vírivej vane.

Zaujímavosti:

Hotel prevádzkuje vonkajšie multifunkčné ihrisko, ktoré sa skladá z malého ihriska, kde sa dá zahrať volejbal, nohejbal a veľkého ihriska, kde si prídu na svoje tenisti a futbalisti. Možnosť turistiky a cykloturistiky.
V zime možnosť lyžovania v stredisku Selce Čahovo, v lete možnosť splavu Hrona Lodenica na Mlynčoku v neďalekej Slovenskej Ľupči.

Súčasťou hotela je salaš s ovcami, ktorý sa nachádza 200m od hotela, kde nájdete kolibu, kde bača robí tradičné výrobky z ovčieho mlieka (ako je čerstvý a údený syr, pološtiepky, žinčica a bryndza), hneď vedľa sa nachádza ohrada s ovečkami.
Prevádzka koliby a predaj ovčích výrobkov je od apríla do októbra.

V interiéri sa nachádza bowling s dvomi dráhami, biliard, stolný tenis a kalčeto.
Pre detičky je pripravený detský kútik s hračkami hneď pri reštaurácii a v exteriéri detský kútik so šúchačkami, pieskoviskom, hojdačkami a trampolína.
Za hotelom nájdete stajňu s koníkmi, kde sa nachádzajú tri veľké koníky a jeden malý poník.

Hotel a reštaurácia Fuggerov Dvor Selce, 1Hotel a reštaurácia Fuggerov Dvor Selce, 1Hotel a reštaurácia Fuggerov Dvor Selce, 1

Hotel a reštaurácia Fuggerov Dvor Selce

Obchodné meno

BARANČIA, s.r.o.

Sídlo

Mlynská 42, Selce

PSČ

97611

IČO

36009644

IČ DPH

SK2020458231

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

7 668,00€

Dátum vzniku

18.09.1996

Obrat spoločnosti2017: 576 843€

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Konateľ

Ing. Vladimír Túry

Konateľ

Viliam Maruniak

Spoločník

Ing. Vladimír Túry, podiel: 43,51%

Spoločník

Ján Šovčík, podiel: 12,99%

Spoločník

Viliam Maruniak, podiel: 43,51%

Vyhľadať trasu