Wellness Hotel Diplomat ****

Ul. 1. Mája 14/460,
013 13 Rajecké Teplice
Zobraziť na mape
041 5555 333
0911 696 120
recepcia@hoteldiplomat.sk
www.hoteldiplomat.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

Wellness Hotel Diplomat **** Rajecké Teplice, 1Wellness Hotel Diplomat **** Rajecké Teplice, 1Wellness Hotel Diplomat **** Rajecké Teplice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Wellnes Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach ponúka rozprávkové jedlá pripravené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších. Dostanete sa do sveta, kde ani obyčajne znejúce pirohy nebudú chutiť obyčajne. Nechajte sa rozmaznávať vynikajúcim kuchárskym tímom, ktorého práca nie je len o povinnosti, ale hlavne o radosti.

Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov a večere formou servírovaného menu alebo taktiež bufetových stolov.

SVADBY:

Prežite svoj svadobný deň skutočne výnimočne. Exkluzívne priestory Wellness Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach sú ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu.

Je pravdepodobné, že už máte nápady, ako na to, ako váš perfektný deň bude vyzerať. Spoločne môžeme plánovať a organizovať váš deň presne tak, ako by ste si želali. Máme špeciálny tím, ktorý vám pomôže zorganizovať svadobnú hostinu či oslavu, zodpovedať na všetky otázky a zabezpečiť, aby bol váš deň perfektný vo všetkých smeroch.

Pripravili sme pre vás tri svadobné balíčky a náš tím odborníkov vám poradí vo všetkom, čo zaručí váš dokonalý svadobný zážitok.

Využite aj ďalšie výhody svadobného balíčka, ku ktorým patrí ubytovanie v svadobnom apartmáne na dve noci s raňajkami pre novomanželov, ale aj pred svadobná ochutnávka vybraného menu pre budúcich novomanželov zdarma.

Snahou celého kolektívu Wellness Hotela Diplomat**** je, aby vaša svadba alebo oslava bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

EVENTY:

Ak chcete rozvíjať nové nápady, budete potrebovať vhodný priestor. A tento priestor nájdete v našom Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach. Ponúkame štyri jedinečné priestory, ktoré sú ideálnym miestom na splnenie najnáročnejších požiadaviek.

Miestnosti sú vhodné na realizáciu konferencií, seminárov, školení, meetingov, firemných prezentácií a večierkov. Pre našich klientov zabezpečíme podujatia a eventy podľa požiadaviek „ušité na mieru“. Postaráme sa o všetko, od ubytovania, cez stravovanie až po doplnkové akcie ako sú teambuilding, zážitková gastronómia, ochutnávky …..

Hospodárske informácie

Wellness Hotel Diplomat **** Rajecké Teplice

Obchodné meno

SIRS - Development, a.s.

Sídlo

Framborská 12, Žilina

PSČ

01001

IČO

36751804

IČ DPH

SK2022346315

Právna forma

Akciová spoločnosť

Základné imanie

24 900 000,00€

Dátum vzniku

14.03.2007

Obrat spoločnosti2020: 4 307 330€

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dozorná rada

George Trabelssie

Dozorná rada

Milan Taška

Dozorná rada

Pavol Kusenda

Dozorná rada

Matúš Nociar

Dozorná rada

Žaneta Miškovská

Predstavenstvo

Vincent Ondríšek

Predstavenstvo

John Trabelssie

Predstavenstvo

Róbert Šátek

Dozorná rada

Ivan Solenský

Predmet činnosti

Realitné kancelárie, Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

TOP prémiové firmy