Uvartesipivo.sk

Založenie:

Osobná skúsenosť s domácou výrobou piva viacerými spôsobmi od roku 2006.

Spádová oblasť klientov:

Voľbou spôsobu dopravy “Balík na poštu” sa môžete rozhodnúť či si necháte poslať tovar na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, alebo si zvolíte doručenie do BalíkoBOXu.

Služby, produkty, špecializácia:

Homebrewingu sa venujeme 7 rokov. Rozhodli sme sa tento spôsob prípravy piva ešte viac podporiť aj novým e-shopom. Naším zámerom je priniesť do slovenských domácností pivnú kultúru v podobe iných pivných štýlov.

Bežný slovenský "pivkár" pozná predovšetkým spodne kvasené pivo plzenského typu. My chceme dopriať hrdlu slovenského konzumenta možnosť pochutnať si na značkách svetových pív.

Uvarte si pivo v domácich podmienkach! Je to jednoduché. U nás si môžete nakúpiť všetko potrebné: štartovacie sady, doplnkové príslušenstvo, ale predovšetkým cenovo dostupné kvalitné koncentráty a kvasnice značky Gozdawa. Tento výrobca ako jediný na trhu ponúka kvasnice, prislúchajúce k danému druhu piva: vrchne aj spodne kvasenému.

Ocenenia:

Ako jediní predajcovia máme ocenenie Slovak Homebrewing Star.

Zaujímavosti:

Už vás nudí bežne dostupný alkohol? Presne pre vás boli vymyslené alkoholové esencie.

V ponuke máme alkoholové esencie vyrábané vo Švédsku od roku 1978 alebo na Novom Zélande. Škála chutí, ktoré ponúkame, je široká. Okrem tradičných alkoholov ako rum, vodka, tequila, gin, whisky a brandy u nás nájdete aj rôzne exotické chute a národné nápoje.

Otázka

  Odoslať správu